Domácí do utkání nastoupili aktivněji a ujali se vedení, když se trefil Selingr. Těsně před přestávkou se Hanáci dostali do nájezdu dvou na jednoho. Pulpán sice přihrávku vystihl, ale pukem ohrozil Hanuljaka.

Po přestávce mohli zvýšit Sikora a Zucker, jejichž šance vychytal Žigárdy. Kraft poté mířil jen těsně vedle. Na druhé straně zahrozil Pekr.
V závěrečné třetině sice domácí podruhé dopravili puk za Žigárdyho záda, ale již předtím byla posunutá branka. Na konci mohl vyrovnat Ministr, jenž však nájezd neproměnil.

Mora tak navázala na předchozí špatné výsledky. Trenér Petr Fiala však nejvíce kritizoval chabou produktivitu. „Čtyři zápasy venku a čtyři branky to je strašně málo. Z vytvořených šancí jsme měli nějakou proměnit,“ dodal.

KLH Chomutov – HC Olomouc 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Branka a nahrávky: 7. Selingr (Davídek, Skořepa).
Rozhodčí: Kalivoda – Dančišin, Matějček. Vyloučení: 3:5. Bez využití. Diváci: 1497.
KLH Chomutov: Hanuljak – Havíř, Grof, Pulpán, Bombic, Prošek, Benda, Brňák, Pavlas – Procházka, Kraft, Jíra – Selingr, Skořepa, Davídek – Seman, Sikora, Zucker – Hluchý, Hrdel, Kuběna.
HC Olomouc: Žigárdy – Ondrušek, Janáček, Vyrůbalík, Koma, Bartoň, Lhotský, Bořuta – Kucharczyk, Brančík, Polodna – Řípa, Ministr, Záhorovský – Černý, Domin, Haluza – Smejkal, Pekr, Zbořil.