I když za Moru již nastoupil vysoký počet hráčů, jména v prvních dvou pětkách se téměř nemění. Výjimkou bylo pouze zranění Smejkala a odchod Tomajka. Obě levá křídla na jejich místě nahradil Petr Žajgla.

Olomoucké trenérské dvojici se však v posledním domácím zápase s Berounem (4:1) změny po druhé přestávce vyplatily. Meidl zůstal na střídačce a mladý Sršeň přinesl do druhého útoku oživení.

„Radek hodně ztrácel kotouče, navíc dostal přes prsty. Tomáš vypadal v pohodě. To, že dal gól, ho povzbudí,“ řekl kouč Petr Fiala. Mora navíc začala jinak nasazovat obranné dvojice. „Kříž s Ondruškem chodili za Brančíkův útok. Pomohlo to,“ poznamenal Fiala.

Do dalších zápasů ale trenéři zažitou souhru nechtějí měnit. „Nechceme překopávat mužstvo. Vrátíme se ale ke složení pětek, jak byly předtím,“ dodal Fiala.

Dokladem toho je i netradiční přehození křídel v prvním útoku, kde Bouz nastupuje vlevo a Smejkal vpravo. „Filip měl tréninkový výpadek. S levým křídlem chceme hrát víc dozadu. A když na tom není fyzicky dobře, rozhodli jsme se křídla prohodit. Nevypadá to vůbec hůř. Naopak,“ vysvětlil Fiala.