Hanáci zápas nezačali vůbec dobře. Medvědi v přesilovce po dorážce Daleckého otevřeli skóre. Další šance Babka a Hrdel neproměnili. Domácí se ale znovu dočkali, když se opět trefil Dalecký.

Olomoučtí trenéři sáhli ke změně v brance, když Halásze nahradil Vošvrda. A najednou začalo být rušno i před berounskou brankou. Střela Bartoně se ještě otřela o břevno, ale Diviš už propálil Svobodu.

Mora dokázala vyrovnat na začátku druhé třetiny, kdy se při signalizovaném vyloučení trefil Herman. Kohouti navíc skóre otočili. Při dvojnásobné přesilovce do poloprázdné branky puk zasouval Diviš.

Hosté o své výhře rozhodli ve třetí třetině. Herman ještě přesný nebyl, ale Kindl dokázal využít přesnou přihrávku Ostřížka. Šest minut před koncem skóre uzavřel Kucharczyk.

HC Medvědi Beroun – HC Olomouc 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 9. Dalecký (Divíšek), 15. Dalecký (Divíšek, Stromko) – 18. Diviš (Řípa, Herman), 24. Herman (Diviš), 28. Diviš (Jaroměřský, Cartelli), 46. Kindl (Ostřížek), 55. Kucharczyk (Ostřížek).

Beroun: Svoboda (48. Šimboch) – Jebavý, Látal, Špelda, Chalupa, Kužel, Sklenička, Gutwald – Jonáš, Kubica, Hrdel – Divíšek, Stromko, Dalecký – Půlpán A., Šteiner, Babka – Půlpán T., Ondráček, Kubeš. Trenér: Petr Novák.

Olomouc: Halász (15. Vošvrda) – Bartoň, Ondrušek, Kadela, Jaroměřský, Cartelli, Staněk, Škůrek – Řípa, Diviš, Herman – Kucharczyk, Ostřížek, Kindl – Rác, Knotek, Vodný – Jergl, Králík, Selingr. Trenéři: Jiří Dopita a Petr Fiala.

První hokejová liga – 18. kolo:

Benátky nad Jizerou – Ústí nad Labem 1:2 po sam. nájezdech (0:1, 0:0, 1:0 – 0:0), Havířov – Most 5:2 (0:1, 3:1, 2:0), Jihlava – Mladá Boleslav 5:2 (2:1, 2:1, 1:0), Litoměřice – České Budějovice 4:2 (0:0, 2:0, 2:2), Šumperk – Třebíč 2:4 (1:2, 1:0, 0:2), Kadaň – Havlíčkův Brod 2:0 (0:0, 0:0, 2:0).