Domácí měli na začátku zápasu více ze hry a zásluhou Čermáka šli do vedení. Ve 27. minutě bylo s Hanáky ještě hůř. Hašek přihrávkou zpoza branky našel Nováka a bylo to 2:0.

Kohoutům pomohla dvojnásobná přesilovka. Na modré dostal nabito Cartelli a mířil přesně do šibenice. Přesilovku pět na tři hrál i domácí Stadion, ale nevyužil ji. Hosté se ubránili a po závaru vyrovnal Kucharczyk.

Jenže olomoučtí hokejisté si vyrovnaného stavu užili jen několik minut. Hned po přestávce Litoměřice do vedení poslal Rubeš. Dvougólový náskok domácích navíc zařídil Čermák.

Kohouti se však nevzdali a snažili se ještě utkání zdramatizovat. Na 3:4 snížil Švaňhal. Vyrovnání měl na hokejce Pekr, který však trefil gólmana Přikryla do ruky a litoměřický brankář musel střídat. Domácí už jednogólový náskok udrželi.

HC Stadion Litoměřice – HC Olomouc 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 13. Čermák (Chabada), 27. Novák (Hašek, Krstev), 43. Rubeš (Brzobohatý, Matai), 50. Čermák (Chabada) – 35. Cartelli (Jaroměřský, Rác), 39. Kucharczyk (Staněk, Janáček), 54. Švaňhal (Rác).

Rozhodčí: Schmejkal, Svoboda R. – Svoboda M., Svobodová. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. Diváků: 830.

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (54. Sedláček) – Žovinec, Drábek, Hrbas, Husák, Málek, Šulc, Smetana, Krstev – Doležal Z., Chabada, Merta – Brzobohatý, Rubeš, Procházka – Čermák, Doležal T., Hašek – Novák, Škop, Matai.

HC Olomouc: Vošvrda – Bartoň ©, Ondrušek, Cartelli, Kadela, Jaroměřský, Staněk, Janáček – Pekr, Řípa, Herman – Kucharczyk, Diviš, Selingr – Rác, Knotek, Vodný – Švaňhal, Kindl.