Mora jde do celé akce ve spolupráci s Litvínovem a jeho projektem Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov a také s charitativním projektem Nové háro a Nadací Unipetrol.

Janě Ryšánkové byla ve 24. týdnu těhotenství diagnostikována rakovina tkáně, kvůli chemoterapiím přišla o vlasy a další ztráta ji čeká i teď, kdy ji nemoc postihla už potřetí.

Kohouti na dobrou věc přispěli dresem Zbyňka Irgla z aktuálního ročníku, který je navíc podepsaný celým olomouckým A-týmem. Irgův dres si můžete až do soboty 29. února vydražit na webu sportovniaukce.cz.

Na stadionu Ivana Hlinky v Litvínově proběhne v neděli 1. března na podporu Jany Ryšánkové tzv. „vlasatý zápas“, kde budou moct všichni příchozí přispět finančně, věnovat alespoň 30 centimetrů dlouhé nebarvené vlasy nebo si zakoupit charitativní předměty.

Celkový výtěžek z tohoto charitativního zápasu společně s vydraženou částkou za Irgův dres pak formou šeku dostane spolek Nové háro, jehož zástupci ho Janě Ryšánkové předají před začátkem vzájemného utkání mezi Olomoucí a Litvínovem, které je naplánován na úterý 3. března od 18 hodin v olomoucké plecharéně.