Po Meidlovi přebral místo v druhé formaci Kohoutů, i dres s číslem 88. „Asi hraji stejně dobře jako on!“ rozplývá se Ondráček v rozhovoru pro Deník.

Rozhovor


* Dva zápasy za Olomouc, dva góly. Zatím vás zdobí úchvatná vizitka.

Tak určitě je to paráda. Nečekal jsem to. Hlavně dostávám hodně času na ledě, z toho se odvíjejí i ty šance. Hraji s výbornými spoluhráči, kteří mi to připravují.

* Centra vám dělá o patnáct let starší Richard Brančík, jeho přehled na ledě asi oceníte, že?

Určitě, je zkušený. Má neuvěřitelný přehled a ruce. Takže jen čekám na správném místě a věřím tomu, že on to tam vždy procpe. (usměje se) S Havířovem to bylo to samé. Parádní přihrávka, mně už stačilo jenom zakončit. Takže super.

* Ale sedlo vám to.

Tak trefil jsem to dobře, ani jsem se nedíval moc na bránu, abych pravdu přiznal. Ale jsem rád, že to tam spadlo.

* Do Olomouce jste přišel na místo vašeho spoluhráče z dvacítky Radka Meidla. Bavili jste se o této možnosti už na šampionátu, nebo to je vyloženě shoda náhod?

Vůbec jsem o téhle možnosti nevěděl, že bych měl tady Radka nahraditměnenapadlo. Až když jsem přišel do Zlína, jsem se dozvěděl, že je o mě v Olomouci zájem. Chtěl jsem to zkusit, s Radkem jsem se o tom nebavil.

* Na památku jste dostal i jeho osmaosmdesátku.


(usměje se) No, je to taková náhoda, že jsem si všechno pobral po něm. Mám jeho číslo i místo. (směje se) Asi hraji stejně dobře, jako on! (pořád se směje)

* Nazvat vás novým Meidlem ale jistě nejde. I přes fyzickou podobu se herním stylem dost lišíte.


No, asi ne. Oni jsou oba dva Meidlové takoví jiní. Hrají jiný styl.

* Váš příchod do Olomouce lze spojit i s odchodem Ernesta Bokroše ze zlínské střídačky. Nebyl k střídavým startům zrovna nakloněn. Vedení Mory se jistě lépe jednalo s Rostislavem Vlachem?

Asi je to i tím. Vím, že Rosťovi volali, on věděl co dělá. Je lepší, že nehraji juniorku. Hraji první ligu a mám dost času na ledě. Asi s námi mladými počítá, chce abychom se vyhráli.

* Takže s první ligou v Olomouci jste spokojený?

Určitě jsem spokojený hlavně s tím, jaká je tady parta. Kluci jsou výborní, dostávám hodně prostoru na ledě, zatím to klape. Takže paráda. Nestěžuji si.