Martin Bouz

Jestli chceme jít co nejdál, tak musíme porazit kohokoliv. Se Sarezou jsme poslední zápas vyhráli. Bylo to sice ne po nejlepším výkonu. Určitě to bude těžké. Je to play-off, to je úplně jiná soutěž než základní část. Musíme se s tím poprat. V sezoně jsme je sice třikrát porazili, což může být lehká psychická výhoda, ale zase to může zavánět i podceněním.

Jakub Bartoň

Nám je v celku jedno, proti komu hrajeme. My chceme postoupit za každou cenu. Budeme bojovat, abychom hráli play-off co nejdéle. Strach není na místě, tady jde všechno stranou! Tady je to play–off, jdeme do toho hlava nehlava! Oni nás můžou porazit jako my je. Play-off je jiná vyrovnaná soutěž. Šance jsou padesát na padesát.

Tomáš Zbořil

Myslím si, že je to nejpřijatelnější soupeř, i když podcenit ho taky nemůžeme. Asi budou hrát také dobře, když s Kadaní vyhráli 3:0 na zápasy. S Ostravou se mi hraje dobře. Na ty zápasy se těším.

Ondřej Kříž

Šance je proti každému. Je to play-off, v sezoně jsme je poráželi. Musíme hrát tak, abychom je dokázali porazit i teď. Nyní je už jedno, jestli hrajeme proti Ostravě nebo Hradci nebo proti komukoliv jinému. Je to soupeř jako každý jiný. Kdo vyhraje čtyři zápasy, postupuje. Nemělo smysl si soupeře nějak vybírat, stejně jsme to nemohli ovlivnit. Nesmíme si připouštět, že jsme favoriti. Musíme hrát zápas od zápasu. Na nervozitu je ještě čas, ale už se to blíží!

Jan Dočkal