Mladíci Mory šli do vyřazovacích bojů ze šestnáctého, posledního možného postupového místa. Úvodní zápas sice prohráli, ale soupeře pořádně potrápili.

HC Olomouc D – Plzeň D 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)

Po první třetině zářily na ukazateli skore dvě nuly. Stav se měnil ve 37. sekundě druhé periody. Domácí hráli přesilovku, ale v oslabení skoroval Hrbas. Pak Plzeň naopak vlastní přesilovku využila.

To samé se povedlo Olomouci ve 36. minutě. Střelu Pláňka brankář Mazanec neudržel a Kryl doklepl puk do sítě. Vyrovnat mohl Kroseska, trefil jen břevno. V čase 39:31 přidal třetí gól hostů Pacanda.

V poslední části zápasu se Mora snažila skore zvrátit. Nepovedlo se, navíc v 60. minutě dal čtvrtý gól hostů Jeřábek.

Branky: 36. Kryl (Pláněk) – 21. Hrbas (Straka), 27. Pacanda (Straka, Hájek), 40. Pacanda (Straka), 60. Jeřábek. Stav série: 0:1.

HC Olomouc: Vrzala – Pláněk, Kreisel, Kvasnička, Brandýs, Jergl, Axman, Kvapil, Pezda – Dopita, Čada, Málek, Študent, Konečný, Havlík, Kryl, Králík, Kroseska – Vaněk, Mareček, Skoček. Trenér Kamil Přecechtěl.