Mora si poradila s Litoměřicemi 3:2, když o těsné výhře rozhodla ve třetí třetině.

Hned v úvodu gólmana Přikryla vystrašil Kucharczyk, po jehož střele však zůstal puk několik centimetrů před brankovou čarou. Naopak udeřilo na druhé straně, když se přesně trefil Novák.

Hosté se snažili vyrovnat, ale naráželi na litoměřického brankáře, kterému navíc vypomáhali spoluhráči.

Kohouti se však přece jen dočkali. Po nevyužité přesilovce našel Číp Hampla, jenž se trefil přesně k tyči.

Hanáci mohli skóre ještě do přestávky otočit, ale Hermanovu střelu zastavila tyč.

Další šanci hosté spálili po přestávce, když Kucharczyk neproměnil samostatný brejk.

Poté šli hosté do tří a Kašíkovi vypomohlo břevno.

Mora dvojnásobné oslabení přečkala a znovu se snažili dostat do vedení. Proti Selingrovi se však znovu vytáhl Přikryl.

Dvojnásobnou přesilovku dostali i olomoučtí hokejisté, ale skórovat nedokázali.

Navíc již v početní výhodě pět na čtyři musel Staněk likvidovat rodící se brejk Simona.

Olomoučtí hokejisté udeřili v úvodu třetí části. Kucharczyk dokázal puk poslat do litoměřické branky.

Pět minut před koncem normální hrací doby přidal pojistku Selingr.

Tento gól byl nakonec vítězný, protože Stadion ještě snížil, ale na vyrovnání již neměl čas.

HC Stadion Litoměřice – HC Olomouc 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 4. Novák (Hašek, Rudovský), 59. Antončík (Cingel) – 16. Hampl (Číp, Švaňhal), 45. Kucharczyk (Hampl, Číp), 56. Selingr (Diviš, Rác).

Rozhodčí: Horák – Zavřel, Špůr. Vyloučení: 3:5, navíc Kucharczyk 10. min. Bez využití.

Litoměřice: Přikryl – Martinka, Evan, Drábek, Sobotka, Kříž, Husák, Malý, Žovinec – Rudovský, Hašek, Novák – Kafan, Gerhát, Šinágl – Simon, Luňák, Cingel – Antončík, Slížek, Tvrzník.

Olomouc: Kašík – Bartoň, Janáček, Houdek, Staněk, Kotvan, Valenta, Škůrek – Pekr, Řípa, Herman – Kucharczyk, Číp, Hampl – Rác, Diviš, Selingr – Heža, Švaňhal, Vodný – Kolouch.