Po bezbrankové první třetině se do toho Chomutovští obuli a mezi 26. a 27. minutou zařídili domácím dvoubrankový náskok Procházka s Pavlasem.

Olomoucký Haluza sice dokázal brzy snížit, ale vzápětí následovaly odpovědi Fialy s Haškem, který v tomto utkání patřil k nejlepším hráčům domácího týmu.

Jiskřičku naděje vykřesala Mora v samotném závěru druhé části, kdy na 4:2 snížil jejich kanonýr Ministr, hned po dvaceti vteřinách třetí třetiny ale odpor soupeře definitivně zlomil gól Pulpána a severočeši si poté svůj náskok už v klidu pohlídali.

KLH Chomutov - HC Olomouc 5:2 (0:0, 4:2, 1:0)

Branky: 26. Procházka (Kraft, Duda),27. Pavlas (Mikšovic, Jíra),32. Fiala (Hašek, Jeslínek),36. Hašek (Bombic, Pulpán), 41. Pulpán (Kraft, Procházka)- 28. Haluza (Nedbálek), 39. Ministr (Davídek). Rozhodčí: Petružálek, Brejcha, Suchánek. Vyloučení 5:6. Využití:1:0 . Diváků: 1782.

Chomutov: Hanuljak - Pulpán, Bombic, Trefný, Pavlas, Malínský, Grof, Všetečka, Revay - Procházka, Kraft, Duda, Skořepa, Mikšovic, Fiala, Eiselt, Jeslínek, Jíra, Hašek, Domin, Tauš.

Olomouc: Žigárdy (36. Sedlář) - Paška, Mikel, Janáček, Vyrůbalík, Nedbálek, Bartoň, Lhotský - Ministr, Mikšan, Davídek, Černý, Brančík, Čuřík, Zbořil, Frieb, Haluza, Bordowski, Polodna, Kucharczyk.