Černá série Mory s Chomutovem pokračuje

OLOMOUC - 25. leden 2006 nadále zůstane u poslední výhry olomouckých hokejistů nad Chomutovem. Mora totiž ve 23. kole s tímto soupeřem znovu prohrála, již pošesté v řadě.

21.11.2007

Co všechno se dá nedat.Foto: DENÍK/Petr Pelíšek

Domácí se přitom nejlepšího prvoligového celku nezalekli a dostali se do tlaku. Ten zúročili v desáté minutě, kdy Vyrůbalík využil parádní přihrávku Brančíka zpoza branky. Jenže hosté ještě do přestávky využili dvou zaváhání olomouckých hokejistů v obraně. Hanáci nedokázali vyhodit puk za modrou a obě chyby využil Kostourek.

Krátce předtím tutovku na druhé straně neproměnil Brančík, když ani nadvakrát neprostřel Horčičkovu lapačku. Druhý gól Chomutova padl dokonce v čase 19.59. „To byl rozhodující moment zápasu,“ řekl chomutovský trenér Vladimír Petrovka.

Když v polovině zápasu Kostourek dokonal hatrick, zdálo se, že je rozhodnuto. Domácí se ale nevzdávali. Brančík však samostatný nájezd zakončil střelou do betonů, v přesilovkách se Mora do vyložených šancí ani nedostala.

Minutu a půl před koncem domácí odvolali Žigárdyho a vytvořili si značný tlak. Bouzova bomba se však otřela o pravou tyč a skóre se už neměnilo. „Závěr utkání a power play byla z naší strany dobré. Střela však skončila na tyči,“ řekl olomoucký trenér Petr Vlk.

HC Olomouc – KLH Chomutov 1:3 (1:2, 0:1. 1:1)

Branky: 10. Vyrůbalík – 17., 20. a 37. Kostourek. Rozhodčí: Husička - Bryška, Chytil. Vyloučení: 5:10, navíc Jeslínek (Chomutov) 10 min. Bez využití. Diváci: 700.
HC Olomouc: Žigárdy – Ondrušek, Kříž – Bartoň, Vyrůbalík – Švrček, Všetečka – Janáček – Bouz, Ministr, Smejkal – Procházka, Brančík, Žajgla – Bordowski, Čuřík, Zbořil – Meidl, Janečka, Luňák. Trenéři: Fiala a Vlk.

21.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Bouračky sněhu: v Olomouci auto srazilo ženu

Pavel Moulis u míče
10

Sigma si zastřílela na sněhu. Sedmi góly smetla Hradec

Muž na ulici osahával ženu z vlaku. Nepoznáte ho?

VIDEO / Sledoval ji asi už v podvečerním vlaku z Olomouce, zanedlouho po vystoupení se pak na ni na ulici vrhnul.

Nepropásněte! Prvňáčci ze ZŠ Loučany

Na stránkách tištěných novin postupně představíme všechny děti z našeho regionu, které letos nastoupily poprvé do školy.

Unikátní freskový sál na ZŠ Komenium už tělocvičnou nebude

V obnově freskového sálu Fakultní Základní školy Komenium v Olomouci se bude pokračovat i letos.

Průvan v Holici. Končí osm hráčů, přicházejí sigmáci či kanonýr Zmeškal

Poslední tým Moravskoslezské fotbalové ligy, 1. HFK Olomouc, se začal připravovat na tuhý jarní boj o záchranu v soutěži se značně pozměněným kádrem.