Rozhovor

Budou mít nějakou dohru poslední dva nepovedené domácí zápasy?
Situaci budeme řešit.

Můžete být konkrétnější?
Určitě ne.

Přichází v úvahu výměny hráčů?
Nějaké trejdy v úvahu přicházejí. Musíme si sednout s Jirkou Dopitou (majitel HC Olomouc – pozn. red.) a domluvit se co dál. Zatím je za námi čtvrtina základní části. Někteří hráči se ale budou muset probrat, protože zůstávají za očekáváním a svými loňskými výkony.

Kdy by mohlo dojít k případným prvním trejdům?
Záleží to na tom, kdy se domluvíme s jiným klubem. Pokud se na trhu objeví zajímavý hráč a druhá strana akceptuje naše podmínky, tak k výměně může dojít.

Trenéři mají podporu vedení klubu?
Oba trenéři mají nadále naši důvěru.

Před sezonou jste si za cíl dali zopakování loňského semifinále. Nedojde po nepovedeném začátku soutěže k přehodnocení cílů?
Určitě ne.

Dalším cílem bylo přilákat více diváků. Domácí zápasy se slabšími soupeři jsou ale jen pro otrlé fanoušky.
Je to pravda. V domácích zápasech se nám úplně nedaří. Ale odehráli jsme i dobrá utkání jako třeba s Kometou. Ale lidi stejně nepřišli. Chodí v podstatě stejně lidí jako vloni.

Na zápas s Kadaní přišlo osm stovek diváků i přesto, že se ve stejnou dobu hrál kvalifikační zápas fotbalové reprezentace. Podobnými výkony jako v posledních dvou zápasech ale odrazujete i ty nejvěrnější fanoušky.
Nestavěl bych to tak, že odrazujeme diváky. Třeba v utkání s Kadaní na mužstvo sedla deka. Soupeře jsme výrazně přestříleli, ale hosté vyhráli 4:0.