Ze smutného hrdiny se nakonec stal hrdina šťastný.

Co bylo u vašeho trestného střílení špatně?
Chtěl jsem mu to dát nahoru, ale on mi to čapl. Pak už jsem mu to dával tak, jak jsem chtěl. Nic bych z toho ale nedělal, prostě jsem to tam procpal.

Libor Kašík říkal, že vám radil, že máte Willovi mířit mezi nohy. Poslechl jste ho?
Káša mi řekl, ať mu to tam takhle dám. Pak už jsem to udělal tak, jak jsem chtěl, a jsem rád, že to tak dopadlo.

Čím to je, že z trestného střílení jste neuspěl, ale ze samostatných úniků jste nezaváhal?
U trestného střílení je to výhoda spíš pro gólmana, protože si vás dostane tam, kam chce. Hráč nad tím moc přemýšlí. Když jede hráč sám na branku ve hře, tak je to výhodnější, není tolik času nad tím přemýšlet, vystřelíte to a spadne to tam.

Dlouho to vypadalo na vaše vítězství 1:0, budou v baráži rozhodovat maličkosti?
Když dáme gól, tak chceme hrát vzadu poctivě. Takhle ty zápasy asi budou vypadat pořád. Budou o jednom, dvou, maximálně třech gólech.

Jste po dvou zápasech spokojeni se třemi body na kontě nebo jich mohlo být víc?
V Liberci jsme bod nebo dva rozhodně mohli udělat. Dostali jsme ale takové pitomé góly. Když oba soupeře porovnám, tak je Liberec po taktické stránce o třídu výš než Boleslav.

Jak moc jste odhodlaní bojovat o postup do extraligy?
Odhodlání je velké, ale já bych o tom ještě nechtěl moc mluvit, abych to nezakřikl. Tenhle rok máme tým poskládaný výborně. Třeba to vyjde, ale tohle byl teprve první zápas za tři body a já bych z toho ještě nic nedělal. Pořád nás čeká strašně moc zápasů, takže to nechci zakřiknout. Nemůžeme si vyskakovat, pak můžeme rupnout v dalších zápasech a nic z toho nebude.

Mora proti Mladé Boleslavi - baráž o extraligu

Boleslav byste asi potřebovali dostat stoprocentně pod sebe a zatím tomu všechno nasvědčuje.
Chtělo by to jeden tým odpíchnout dolů, aby se už rozhodovalo jenom mezi třemi týmy. Jestli to padne na Bolku, tak bych byl rád, asi by to bylo lepší.

Jak se vám líbila divácká kulisa?
Kulisa byla výborná, ale ještě bych chtěl, aby se to vyprodalo. Ještě tak osm set míst tam určitě bylo, tak snad to přijde na Liberec.