Ne úplně ideální vstup měli uničovští hokejisté do utkání v Rožnově pod Radhoštěm. Po první třetině prohrávali 1:3, když se za ně prosadil pouze Fibigr. Ve druhém dějství ale předvedli fantastický obrat. Během prvních pěti a půl minut se trefili hned čtyřikrát. Svoji druhou branku v utkání přidal Fibigr, trefili se také Kalač, Vrána a Kratěna. Domácí sice snížili na 4:5, ale dvoubrankové vedení vrátil Orlům rovněž druhou trefou v duelu Vrána.

V poslední periodě sice dokázal Rožnov opět snížit, ale drama odmítli Žajgla s Roseckým, kteří tak stanovili konečné skóre 8:5 pro Uničov.

Vítězství tak znamená, že Uničov udržel třetí pozici po základní části a do vyřazovacích bojů vstoupí před svými fanoušky v sobotu od 17 hodin právě proti Rožnovu pod Radhoštěm, který skončil šestý o pět bodů za Uničovem. V 9. kole pak v Uničově dokázal vyhrát 5:3.

Rožnov pod Radhoštěm - HC Uničov 5:8 (3:1, 1:5, 1:2)

Branky a nahrávky: 1. Kroupa, 14. Kroupa (Lukačka, Švrček), 19. Žemba, 28. Prycl (Kroupa), 51. Žemba (Prycl) - 17. Fibigr (Fekiáč, Vrána), 21. Fibigr (Kuba), 22. Kalač (Vrána), 24. Vrána (Žajgla, Kuba), 56. Kratěna (Žajgla), 33. Vrána (Fekiáč), 52. Rosecký (Handl), 54. Žajgla (Kratěna). Rozhodčí: Novák - Opravil, Mareček. Vyloučení: 1:3. Bez využití. V oslabení: 1:0.

Uničov: Šoustal - Klvaňa, Navrátil, Fekiáč, Kuba, Kalač, Žajgla, Rosecký, Kratěna, Gerhát, Handl, Fibigr, Mrázek, Vrána.