„Budeme první, komu se to podaří,“ říká olomoucký trenér Jan Tomajko.

Otočí Mora sérii z 0:3 a postoupí?
Co si myslí hráči

Petr Domin

Myslím si, že je to možné. Třetí třetinu čtvrtého zápasu v Havlíčkově Brodě jsme už odehráli dobře. Soupeř by navíc mohl být víc unavený, protože hodně nasazuje první lajnu. My pořád točíme čtyři pětky.

Jakub Bartoň

Strašně se na to těšíme a věříme, že sérii otočíme. Půjdeme za vítězstvím ve čtvrtfinále. V hokeji je možné všechno, jak potvrdil čtvrtý zápas. 2:0 jsme prohrávali a ve třetí třetině jsme výsledek otočili. Nevidím to nijak tragicky. Pokud budeme makat na sto procent, série se může obrátit.

Petr Polodna

Obrat je reálný. Ve čtvrtém zápase jsme získali sebevědomí, že jsme otočili z 0:2 na 3:2. Třeba bude teď soupeř psychicky dole. Slyšel jsem, že se to v první lize a extralize ještě nikomu nepovedlo, ale o to víc nás to motivuje. Pokud se série bude hrát na sedm zápasů, tak dvakrát hrajeme doma. Doufám, že se to podaří.

Martin Vyrůbalík

Je to možné. Moc lidí nám nevěřilo ani při čtvrtém zápase, ale dokázali jsme, že nic nevzdáváme. Pokud se bude hrát sedm zápasů, tak dvakrát hrajeme doma, což jsme schopni zvládnout. Musíme se soustředit na každé utkání zvlášť, makat a dát do toho všechno.

Tomáš Zbořil

Nikomu se to sice nepovedlo, ale někomu se to povést musí. Proč ne nám? Je to reálné, série se dá otočit.