Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Uničov -Regionální derby mezi hokejisty Uničova a Prostějova přineslo 10. kolo druholigové skupiny Východ. Všechny tři body za jasné vítězství zůstaly v Uničově, který tápající Jestřábi rozstřílel 6:2.

17.10.2009

Uničov hrál s Prostějovem v bílémFoto: DENÍK/Miloslav Fuksa

Domácí získali dvougólový náskok ve druhé polovině první třetiny, kdy se trefili Komínek a Holík.

Když pak v 1. minutě druhého dějství zvyšoval Pavlas už na 3:0, schylovalo se k dalšímu debaklu Prostějova. Minutu nato však vstřelil konktaktní branku Kavulič, který se trefil i v minulém kole do sítě Orlové.

Uničov ale tentokrát svůj náskok nepromrhal, naopak přidal další dvě branky, které vstřelili Drábek a Heča. V 50. minutě ještě za Jestřáby korigoval Piluša, ale na víc už se Prostějov nezmohl. V 57. minutě dal skóre konečnou podobu uničovský Diviš.

HC Uničov – HK Jestřábi Prostějov 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 14. Komínek (Heča), 18. Holík (Novotný), 21. Pavlas (Sršeň, Diviš), 37. Drábek (Pavlas), 46. Heča (Přikryl), 57. Diviš (Drábek) – 22. Kavulič (Stejskal), 50. Piluša (Kavulič, Jedlička). Rozhodčí: Smeták, Novotný, Šimčík.

HC Uničov: Peksa - Pavlas, Molota, Čížek, Komínek, Handl, Satora, Holík, Diviš, Sršeň, Drábek, Žákovčík, Heča, Skácel, Jurák, Malý, Přikryl, Novotný. Trenér: Tomáš Sršeň.

HK Jestřábi Prostějov: Gleich (Musil) – Kučírek, Doseděl, Trojan, Jedlička, Vajda, Plzák, Bauer, Hlouch, Rak, Novák, Stejskal, Piluša, Kavulič, Berčák, Křesťan, Bašnár, Stráněl, Kryl, Zeman. Trenér: Jaroslav Beck.

Dopravní hřiště v Olomouci se výrazně zvětší, odkloní cyklostezku

Dopravní hřiště u plaveckého stadionu v Olomouci bude dvakrát větší.

Mlha Zlámala nepřekvapila: Olomouc není na kopci, tohle tady bývá, smál se

Mohl zažít ostřejší premiéru? Těžko! Když pomineme utkání MOL Cupu v Písku, ostrý debut si brankář Zdeněk Zlámal v dresu Zlína připsal až ve čtvrtečním utkání Evropské ligy proti Kodani.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

FOTOGALERIE / Čtvrteční fotbalový zápas evropské ligy mezi Zlínem a Kodaní v Olomouci se neobešel bez problémů.