Domácí přitom v utkání dvakrát vedli. „V první třetině jsme byli lepší. Po přestávce ale domácí zjednodušili hru a dohrávali souboje, s čímž jsme měli problémy,“ popsal úvodní dvě třetiny sportovní manažer Josef Podlaha.

Na začátku třetí dvacetiminutovky šli navíc Východočeši brankou v přesilovce do vedení. „Vypadalo to s námi bledě,“ musel přiznat Podlaha.

Hanáci však v závěru během 106 sekund třemi góly skóre dokonale otočili. „Zlepšili jsme se a dostávali jsme se do šancí. I když nás domácí přestříleli, v koncovc jsme byli produktivní,“ poznamenal Podlaha.

Hosté navíc dva góly dali v přesilovkách, které se jim dosud nedařilo proměňovat. Že by změna k lepšímu? „Hlavně se nám vyplatil důraz před bránou. Projevila se síla družstva. Sice jsme prohrávali, ale na mančaftu bylo vidět, že chce zápas otočit,“ všiml si Podlaha.

Nedá se však říci, že by Mora začala hrát v přesilovkách mnohem lípe. „Máme pořád problémy, které ještě chvíli potrvají. Na trénincích se všechno nacvičit nedá. Pro sebevědomí jsou ale dva góly v přesilovkách určitě dobré,“ dodal Podlaha.