Mladý bek byl uvolněn do Šumperka hlavně kvůli tomu, aby se rozehrál po zranění. Hostování splnilo svůj účel. „Byl jsem v zápřahu. Hrál jsem přesilovky, oslabení, takže jsem se dobře rozehrál. Cítím se v pohodě. Jak herně tak fyzicky,“ pochvaluje si.

Draci navíc bojují o prvoligovou naději, a tak tým ke každému zápasu nastupoval pod velkým tlakem. „V Šumperku se dalo mluvit o tom, že každý zápas byl play-off. Každé utkání znamenalo bytí a nebytí. Bylo to určitě prospěšné,“ řekl Paška.

Po návratu na olomoucký led byl u cenného vítězství 4:3 nad Kometou. Zápas se navíc hrál na olomoucké poměry v nevídané atmosféře. „Fanoušci byli výborní, to bylo neskutečné. Byla výborná kulisa. Diváci nás hnali dopředu a my jsme se jim výhrou odvděčili,“ poznamenal Paška.

Výhru přičítal především velké motivaci. „Hráli jsme jako tým. Všechny čtyři lajny hrály naplno. Bylo to odedřené. Nikdo nám nedal nic zadarmo,“ uvedl olomoucký obránce.

Do konce základní části zbývají už jen tři kola. Mora má už jistý přímý postup do čtvrtfinále, ale Paška odmítá, že by tým zbylá utkání vypustil. „Budeme se snažit zbývající zápasy v základní části vyhrát. Důležité je, aby v týmu byla pohoda,“ dodal.