Oba členového extraligového týmu zaskakovali za zraněné olomoucké hráče. „Filozofie byla jednoznačná. Zranil se nám Dalibor Sedlář, což si vyžádalo řešení. Když si vezmeme brankáře z extraligy, tak nebude sedět pod dekou na střídačce,“ vysvětloval olomoucký trenér Petr Fiala nasazení Kameše.

Znojemský gólman by se ale v olomoucké brance pravidelně objevovat neměl. „Je jasné, že nemůže jezdit na každé utkání a Štefan taky dostane šanci. Je potřeba, aby se Žigy do toho dostal. V přípravě neodchytal moc zápasů a ani to nebylo podle jeho představ. Štefan se do toho stoprocentně dostane a družstvu pomůže,“ je přesvědčen Fiala.

Zároveň ale ocenil Kamešův výkon. „Při nájezdech vychytal hlavně třetí nájezd, při druhém měl trochu štěstí. Měl také svůj podíl na vítězství. Na druhou stranu nechytal měsíc, což se v úvodu projevilo,“ poznamenal Fiala.

Obránce Mrázek v olomoucké sestavě nahradil Martina Vyrůbalíka, který nehraje kvůli pohmožděným mezižeberním svalům. „Když nebude hrát Mrázek za Znojmo, bude dojíždět sem. Za poslední měsíc toho moc neodehrál, ale dostal se do tří šancí. Utkání zvládl solidně,“ dodal Fiala.