Dorost prokázal především poevnost obrany, v každém zápase inkasoval jen jednou.

HC Olomouc D - Karlovy Vary D 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)


Mora si nijak nekomplikovala cestu do útočné třetiny, vycházela ze zabezpečené obrany a opřít se mohla i o spolehlivého brankáře. Hosté šli sice do vedení, ale hned za minutu vyrovnal Husák. Kohouti o překvapivém vítězství rozhodli v poslední dvacetiminutovce, kdy dali tři góly. „Měli jsme i štěstí, podržel nás brankář, když jsme hráli minutu padesát ve třech. Ukázalo se, že můžeme konkurovat ostatním,“ řekl trenér Kamil Přecechtěl.

 

Branky a nahrávky: 28. Husák (Čada), 43. Kroseska (Mareček), 50. Mareček (Čada), 59. Študent (Čada) - 27. Chocholáč (Vachovec).

 

HC Olomouc D - HC Kladno D 5:1 (1:0, 1:0, 3:1)


Navzdory tomu, že je soupeř přestřílel 20:39, se Kohouti radovali z vítězství. Velkou zásluhu na tom má efektivní koncovka a brankář Jakub Vrzala. „Zachytal výborně. V klíčových momentech jsme dali rychlé góly a to rozhodlo,“ dodal Přecechtěl, který s dorostem pracuje především na obranné činnosti. „Samozřejmě. Spravit defenzivu, to byl základ. Konečně se to projevuje,“ oddechl si.

 

Branky: 3. Čada, 23. Mareček, 54. Kroseska, 55. Kryl, 59. Vaněk - 60. Havlíček.
Olomouc: Vrzala - Axman, Pezda, Jergl, Kreisel, Kvapil, Škůrek, Brandýs - Čada, Málek, Vaněk, Študent, Mareček, Nečesal, Kroseska, Kryl, Králík, Konečný. Trenér Kamil Přecechtěl.

Výsledky juniorů:


Mladá Boleslav J - HC Olomouc J 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky OL: 22. Frieb (Skácel), 50. Vrdlovec (Luňák, Coufal).

Liberec J - HC Olomouc J 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky OL: 37. Vrdlovec (Koktan), 50. Skácel (Coufal).

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z OLOMOUCKA

Moje OlomouckoSportKulturaPodnikáníČerná kronika