„Jedná se stále o mladé a perspektivní hráče, kteří však zároveň už mají dost extraligových zkušeností. Věříme, že svůj talent budou dále rozvíjet a v dalších sezonách budou tahouny našeho týmu,“ uvedl sportovní manažer Josef Podlaha pro web HC Olomouc.

Navrátil začne v Olomouci čtvrtou sezonu. V té uplynulé vylepšil 23letý přerovský odchovanec své bodové maximum díky 11 gólům a stejnému počtu asistencí v základní části, na což bilancí 1+1 navázal i v play-off.

Kunc se na Hanou přesunul z mateřské Komety Brno v sezoně 2020/21 a také on má za sebou bodově nejvydařenější ročník, přestože zasáhl v základní části jen do 34 zápasů. Nasbíral v nich 12 kanadských bodů (3+9), do vyřazovacích bojů nezasáhl.

Slovinský útočník by se měl přesunout do Olomouce.
První příchod pro Moru? Nejspíš Slovinec z první ligy

Jakub Galvas opouští USA?

Jakub Galvas nastupuje v dresu ChicagaJakub Galvas nastupuje v dresu ChicagaZdroj: Instagram J. Galvase

Konec v Chicagu? Olomoucký odchovanec Jakub Galvas má podle švédského serveru Expressen.se namířeno zpět do Evropy. Měl by se stát velkou posilou Malmö Redhawks, které se udrželo v nejvyšší švédské soutěži.

Galvas odehrál v NHL v dresu Blackhawks šest utkání, poslední sezonu ale kompletně strávil v záložním celku Rockford IceHogs, kde se s 28 body (3+25) stal nejproduktivnějším obráncem. Nyní mu smlouva v zámoří končí, vrátí se po dvou sezonách za mořem na sever Evropy?

Jakub Galvas v dresu Jukuritu Mikkeli
Myslím, že je táta pyšný, zářil Galvas po debutu v NHL