Kohouti měli skvělý vstup do zápasu. V deváté minutě zůstal zcela sám před gólmanem Kaššákem Řípa. Jeho střelu ještě kadaňský gólman zlikvidoval, ale z dorážky se prosadil Haluza.

O minutu později Mora přidala druhý gól. Jako přes kopírák. Pekr střílí a Pšurný doráží do prázdné branky. Domácí mohli ještě před přestávkou vyrovnat, ale gólman Kašík odolal i při dvounásobném oslabení. Hanáci tak po úvodní dvacetiminutovce vedli 2:0.

Olomoučtí hokejisté se po přestávce dvakrát dostali do tří, ale obě dvounásobná oslabení přečkali bez gólové pohromy. V polovině utkání měli navíc Kohouti štěstí, když Eiselt trefilů tyč. Před druhou sirénou bylo rušno před olomouckou brankou, ale Kašík vše zvládl. Těsně před přestávkou navíc velkou šanci nevyužil Pšurný.

Ve třetí dvacetiminutovce se hra vyrovnala. O třech bodech pro Kohouty v 53. minutě definitivně rozhodl Haluza.

SK Kadaň – HC Olomouc 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 9. Haluza (Řípa), 10. Pšurný (Pekr, Haas), 53. Haluza.

Rozhodčí: Grech – Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 8:11. Bez využití.

SK Kadaň: Kaššák – Schmidt, Szakal, Malinský, Révay, Mazanec, Trefný, Zmeškal, Polák – Eiselt, Skořepa, Davídek – Stoklasa, Mikšovic, Novák – Ton, Charousek, Bursík – Mála, Stehlík, Chlouba.

HC Olomouc: Kašík – Lhotský, Kotvan, Bartoň, Ondrušek, Staněk, Mikel, Nedbálek, Horák – Svačina, Kucharczyk, Selingr – Pekr, Řípa, Haluza – Pšurný, Haas, Šlahař – Šedivý, Kolouch, Rác.