Hosté sice v dosavadním průběhu soutěže získali jediný bod, ale do zápasu nasadili zbrusu novou posilu, zkušeného útočníka Petra Mokrejše, který v roce 2004 slavil ve Zlíně extraligový titul. Domácí se sice v 10. minutě ujali vedení 2:0, ale hosté na začátku druhé třetiny vyrovnali. V závěrečném dějství se však šternberští hokejisté rozstříleli a připsali si další výhru. Hattricku dosáhl útočník Jurák.

HC TJ Šternberk – Brumov-Bylnice 7:3 (2:1, 1:2, 4:0)

Branky a nahrávky: 5. Martinka (Musil), 10. Spurný (Jurák), 29. Jurák (Fekiač), 42. Jurák, 45. Hrbatý (Jurák), 45. Jurák (Dobrý, Hrbatý), 59. Martinka - 15. Novák (Gergela), 23. Novák (Luža , Gergela), 30. Novák (Gargela).

HC TJ Šternberk: Binar - Stříteský, Havlík, Lavrinčík, Spurný, Fekiač, Musil, Dobrý, Hrbatý, Trunda, Jurák, Švec, Šťastný, Vitásek, Zima, Poledna, Martinka, Volčko.