Chomutov si vybojoval prodloužení, v jehož závěru udeřil a nakonec tak na Hané ukořistili bonusový bod.

Kohouti však mají po porážce 2:3 v prodloužení stále vše ve svých rukou.

„Dneska nás to může mrzet, ale zítra je nový den," burcoval po nešťastném zápase spoluhráče velezkušený obránce Mario Cartelli, který věří, že potřebné body Kohouti uhrají v pátek v domácím zápase 
s Mladou Boleslaví.

„Bylo by to super pro fanoušky i pro nás pro všechny," prohlásil čtyřiatřicetiletý Marion Cartelli.

Sahali jste po třech bodech, které by vám zajistily barážový úspěch. Jste velmi zklamání, že si ze zápasu odnášíte nakonec pouze jediný bod?
Samozřejmě to zamrzí, ale tak to je hokej. Takové věci se stávají a je důležité se z toho nepodělat a do dalšího zápasu jít s čistou hlavou. Pořád máme náskok čtyř bodů, tak o co jde. Tohle se v hokeji prostě stává a já jsem to taky několikrát zažil, když jsem hrál nahoře, a stejně se to potom zvrátilo a vyhrálo se. Takže nedělat si z toho žádnou hlavu. Zamrzí to, dneska nás to může mrzet, ale zítra je nový den.

Chomutov předvedl především 
v závěru utkání hodně bojovný výkon. Souhlasíte?
Oni museli vyhrát a musím říct, že dneska hráli velice dobře. Dneska hráli nejlíp z těch všech vzájemných zápasů a dávali do toho opravdu maximum. Myslím si, že 
v některých pasážích jsme byli lepší a šance tam byly na to je proměnit.

V prodloužení měli hosté navrch. Vy jste se soustředili především na to, abyste zápas dotáhli k samostatným nájezdům?
Snažili jsme se nedostat gól a možná to byla chyba, ale na druhou stranu Chomutov byl povzbuzený tou vyrovnávací brankou. Mají tam hodně šikovných hráčů a ve hře čtyři na čtyři je tam větší prostor. Chtěli jsme to urvat tak, abychom to zkusili v nájezdech. Bohužel to nevyšlo.

V pátek hrajete doma s Mladou Boleslaví, které stačí ve zbylých zápasech uhrát jediný bod. Může to být určitá výhoda?
Já nevím, mně se to teď těžko hodnotí, protože teď mám v hlavě tenhle zápas. Na Boleslav se budu připravovat až zítra a teď opravdu nevím, s jakými plány sem v pátek přijedou. Každopádně ale půjde o nás, o naši hru a já si myslím, že my jako tým se určitě semkneme a budeme to chtít udělat doma. Bylo by to super pro fanoušky i pro nás pro všechny, takže když budeme koncentrovaní a budeme hrát opravdu to naše, tak vyhrajeme a zvládneme to.