Hanáci ve středu v Orlové přišli o vítěznou sérii, která se zastavila na osmi zápasech. Na domácím stadionu jsou ale nadále stoprocentní. A chtějí to dokázat i v zápase s nevyzpytatelným Novým Jičínem. Ten se na druhou příčku vyhoupl po dramatickém zápase se Šternberkem (6:5).

Zajímavé měření sil nabídne duel v tabulce osmé Karviné s jedenáctým Uničovem, tedy dvou druholigových nováčků. Uničovští hokejisté mají větší obavy než ze soupeře z vlastních chyb. „Skoro v každém zápase v úvodu dostaneme zbytečné góly a to ovlivní celý průběh,“ posteskl si uničovský kouč Tomáš Sršeň.

Divokými přestřelkami jsou proslulí šternberští hokejisté. Zítra na svém ledě hostí Valašské Meziříčí. Bobrům se vstup do sezony nepovedl, když jsou na posledním místě. Mezi oběma týmy je však jen tříbodový rozdíl. Šternberk se po vlažnějším vstupu do sezony začíná rozehrávat.

Program 10. kola druhé hokejové ligy Východ:

sobota: 17.00: Kroměříž - Orlová. Neděle: 17.00: Opava - Technika Brno, Karviná - Uničov, Přerov - Nový Jičín, Šternberk - Valašské Meziříčí, Hodonín - Blansko.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z OLOMOUCKA

Moje OlomouckoSportKulturaPodnikáníČerná kronika