Majitel uničovského klubu, kouč a v posledním utkání i hráč Tomáš Sršeň prohlásil: „V utkání se Šumperkem na body nepomýšlíme. Sice nejdeme do utkání předem poraženi, zkusíme favorita potrápit, ale pro nás bude důležité především utkání v Uherském Hradišti v dalším kole.“

Draci zatím válcují jednoho soupeře za druhým, vedou tabulku a v Uničově velmi pravděpodobně vsítí stou branku v letošní sezoně. Mají o devětatřicet bodů více než Uničov.

A do nedělního utkání nastoupí kompletní, se Štůralou v bráně, se zabijáckou lajnou Červenka-Velecký-Haas, chybět bude jen Roman Meluzín kvůli angíně.

„Určitě máme koho na jeho místo. Na Uničov vyrukujeme jako na ostatní soupeře, nic nepodceníme. Každému je jasné, že vyhrajeme, ale pokud se nebudeme soustředit na každé vhazování, na každé střídání, můžeme se zápasem protrápit. Uničov je sice poslední, ale je v poslední době schopen dávat poměrně dost gólů,“ upozorňuje kouč Draků Radek Kučera.

Draci se už letos s Uničovem jednou potkali, na konci srpna doma vyhráli 11:1.

„Teď má ale Uničov poněkud jiný tým, čeká nás daleko těžší zápas,“ říká Kučera.

Ačkoliv se hraje v Uničově, Draci budou mít velmi pravděpodobně domácí prostředí. Fan klub pořádá autobusový zájezd a mnoho fanoušků dorazí ze Šumperku do nedalekého Uničova po vlastní ose.

tabulka