„Nic se nezměnilo. Žádné novinky směrem k dotažení jednání nejsou. Jak už jsem zmínil, jsme na dobré cestě s Patricem,“ uvedl naposledy generální manažer Bruins Don Sweeney. Na mysli měl prodloužení kontraktu s Patricem Bergeronem. Dává to naději olomoucké Moře?

Spíš ne. Kohouti doufali v návrat hvězdného centra, ten ale dal jasně najevo, že si po odletu do Spojených států vše promyslí a možná skončí úplně. Nyní ale opravdu jedná s Bruins, což potvrzují experti i třeba příspěvek Krejčího ženy na Instagramu.

Krejčí s ženou společně navštívili baseballový zápas bostonských Red Sox, což dokazuje pár dní staré foto ze stadionu Fanway Park. Komentáře pod fotkou vítají českého centra zpátky. V Bostonu, nebo i v organizaci Bruins?

Už na začátku týdne se směrem ke Krejčího comebacku vyjádřili bostonský insider Lou Meloni či bývalý gólman NHL a analytik ESPN Kevin Weeks. Útočník by měl s klubem jednat o jednoleté smlouvě. „Plat by byl nízký s motivačními bonusy,“ píše server nhlrumours.com.

Peníze by ale neměly hrát v případě Krejčího velkou roli.

Fanoušci Bruins každopádně na sociálních sítích v posledních dnech neřeší nic jiného než návrat Davida Krejčího a prodloužení kontraktu Patrice Bergerona. Je totiž také možné, že kvůli platovému stropu si bude Boston muset vybrat jen jednoho z nich.