Veronika Malá tvrdě bráněná olomouckou Růžičkovou. Trenér Písku Jan Slavík po utkání s Olomoucí. Trenér Bělka po utkání v Písku. Nikola Šichmanová přispěla svým výkonem k vítězství 25:22. Kateřina Vrabcová při své typické akci. Veronika Malá se svým typickým způsobem prodírá olomouckou obranou. Výborný výkon podala opět brankářka Eliška Šibrová, na sedmičky Chrenkové ale nevyzrála. Dagmar Kačíková zatížila konto soupeřek z Olomouce dvěma brankami. Mladá Veronika Benešová právě střílí svou první interligovou branku. Písecká radost po utkání s Olomoucí. A opět hrdinka posledních minut Nicola Palasová pálí. Hrdinka posledních minut Nicola Palasová pálí. Veronika Malá hrála výborně, jen hody ze sedmimetrové vzdálenosti se jí nedařily.