MĚSTO JAKO PORSCHE? Žlutý kabriolet značky Porsche si vybrali za symbol své kampaně Nezávislí v Mohelnici a vzbudili tím velký rozruch. Sportovní vůz doplnili heslem I z Mohelnice uděláme dobrou značku.

Zdroj: Martin Špunda

JAKO DRACI. Na plumlovské přehradě zahájil během závodu dračích lodí předvolební kampaň Úsvit přímé demokracie.

Zdroj: DENÍK/Michal Sobecký

JAKO FLINTSTONEOVI. Zvěřinový guláš rozdávalo voličům na hřišti v Daskabátu na Olomoucku Sdružení nezávislých kandidátů.

JAKO FLINTSTONEOVI. Zvěřinový guláš rozdávalo voličům na hřišti v Daskabátu na Olomoucku Sdružení nezávislých kandidátů.

Zdroj: DENÍK/Veronika Kolesárová

DOBROU CHUŤ. Na akci Guláš fest, která se konala na přerovském výstavišti, nechyběly ani týmy sestavené z politiků. Vařeček se chopili komunisté, ale i lidé z koalice SpP a hnutí ANO.

Zdroj: DENÍK/Petra Poláková-Uvírová

NA LODI. Olomoučtí lidovci představili v červnu první jména kandidátů do komunálních voleb. Protože jedním z témat programu je dokončení protipovodňových opatření, pořádali o prázdninách s výletní lodí Kordulka krátké vyjížďky po řece Moravě.

Zdroj: DENÍK/Jiří Kopáč

VE ZBROJI. Proč je Vladimír v železné košili s helmicí? Do volebních voleb vyráží rytířsky. Tak zní titulek poutače, u kterého se příznivci koalice Společně pro Přerov mohou vyfotit s jejím lídrem Vladimírem Puchalským.

Zdroj: DENÍK/Iva Najďonovová

V HISTORICKÉ TRAMVAJI. Sociální demokraté se chtějí věnovat zlepšení podmínek městské hromadné dopravy. V Olomouci slibují bezplatnou přepravu seniorů nad sedmdesát let, dokončení stávající tramvajové trati až do Slavonína a depo pro dopravní podnik.

Zdroj: DENÍK/Jiří Kopáč

NA KOLECH. Kandidáti uskupení Změna pro Prostějov vyrazili za voliči na kolech. Debatovali s nimi na náměstí TGM v Prostějově i u občerstvení Na Splávku v Domamyslicích.

Zdroj: DENÍK/Michal Sobecký

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH. Menší politická uskupení se mnohdy snažila najít své příznivce na sociálních sítích. Například kandidáti hnutí ProOlomouc zveřejňovali snímky, na kterých upozorňovali na chyby a nedostatky v olomouckých ulicích.

Zdroj: www.facebook.com/sinkovsky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Klimatická stávka Fridays for Future na Dolním náměstí v Olomouci, 20. 9. 2019
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: DENÍK/František Berger