Domácí patrně zlomil už první gól, do té doby byli opravdu lepší. Jenže po trefě Coufala to začalo jít s domácími pomalu, ale jistě z kopce. Přitom mohli vyrovnat, jenže Charalambidis v samostatném úniku sám před gólmanem netrefil branku, aby vzápětí hosté přidali druhou trefu.

„Do třinácté minuty jsme byli lepší, jenže jsme dostali gól a bylo s námi zle," uvedl Jana Rácová, vedoucí týmu Zlatých Hor.

„Domácí mají šikovné hráče, jsou dobří na míči, měli v první půli několik šancí, kdy nás podržel gólman, oni byli v koncovce špatní, to je stálo zápas," míní Oldřich Sklenář, trenér Šternberku.

Jediného gólu se domácí dočkali až z penalty za stavu 0:3, kdy šternberská obrana faulovala.

„To jsme už ale zápas kontrolovali, ve druhé půli jsme zpřesnili hru, vzhledem k celému průběhu utkání musím říct, zasloužená výhra," dodal Oldřich Sklenář.

FK Zlaté Hory – FK Šternberk 1:4 (0:2)

Branky: 68. Hofmann (p.k.) – 13. Coufal, 30. Vojtášek, 55. Jurečka, 73. Mudrák. Rozhodčí: Válek – Krobot, Straka.
Zlaté Hory: Švrčina – Pluhařík, Madejczyk, Karlík, Dočekal (80. Zálešák) – Plhák, Hoffmann, Minka (90. Andrušík), Bitomský – Charalambidis, Brückner (71. Petroš). Trenér: Milan Biedrava.
Šternberk: Pobeška – M. Frieb (70. Sklenář), T. Frieb, Kymlička, Tomanec – Jurečka (60. Vinkler), Valtr, Mudrák, Coufal – Hlaváček (80. Šrámek), Vojtášek. Trenér: Oldřich Sklenář.