Olomoucký tým vyhrál i podruhé. Havířov byl sice v prvním poločase aktivnější, ale k výraznému ohrožení domácí branky se nedostal. Pokud domácí obrana přece jen propustila nějakou střelu až na branku, vše spolehlivě pochytala gólmanka Lakomá.

Domácí hráčky si tak i v první půli vytvořily více šancí ke skórování, vyšla jen jedna. Ve 30. minutě zatáhla míč po pravém křídle Drahníková a na její centr do vápna naběhla Lexová, která vyhrála souboj s gólmankou Havířova a nekompromisně zavěsila.

O pět minut později poslala Drahníková uličku na Lexovou, její střela však mířila vysoko nad.

Další branka v havířovské síti tak přišla až ve druhém poločase. Již ve 47. minutě poslala do vápna míč Crhová, hráčky Havířova minuly míč a Drahníková poslala střelu zkušeně k tyči.

V 57. minutě nevyšla pěkná spolupráce Drahníkové s Bartoškovou, ale o tři minuty později poslala Lexová centr na branku, gólmanka míč neudržela a důrazná Drahníková měla lehký úkol – 3:0.

V poslední půlhodince se nic podstatného nestalo. Hráčky Havířova neměly na zvrat dostatek sil, domácí tým se spokojil s tříbrankovým náskokem.

„Havířov byl těžký soupeř. V první půli pozlobil několika střelami, které ale spolehlivě zlikvidovala Lakomá. Naší důraznou hrou jsme postupně získaly převahu na hřišti a kombinační hrou tak vytvářely šance. Vítězství je zasloužené a holky musím za předvedený výkon pochválit,“ řekla trenérka Marcela Míšelnická.

FK Nové Sady – ČSAD Havířov 3:0 (1:0)

Branky: 47. a 60. Drahníková, 30. Lexová.
Sestava Nových Sadů: Lakomá – Crhová, Kopřivová, Štěpánková, Žváčková (60. Grundová), Bartošková, Němcová, Drahníková, Nováková, Lexová, Karasová (46. Peňazová). Trenérka Marcela Míšelnická.

Další výsledky: Valašské Meziříčí – FC Vítkovice 1:1 (0:1), AFC Veřovice – Slavia Stachovice 1:0 (0:0), 1.FC Přerov - TJ Krnov 3:0 (3:0), Slovan Ostrava – Spartak Lubina 4:3 (2:2), Comfort Dobratice – DFK Holešov 1:1 (1:1).