„Za ty góly mohlo celé mužstvo a ne jenom obrana," zdůraznila devětatřicetiletá ikona HFK.

V domácím prostředí často neprohráváte, kde byl problém?
Nebyl tam pohyb, chtěli jsme na ně vletět, a to se nám nepodařilo. Dostali jsme úplně hloupý, laciný gól a to nás dostalo do kolen. Chtěli jsme otočit, podařilo se nám vyrovnat, a když jsme se pak dostali do tlaku, tak jsme z hloupého brejku dostali gól. Neskutečné, je to velké zklamání.

Mohly být chyby v obraně způsobené absencí stoperů Murina a Jovanoviće?
Hoďte to na obranu, to je nejlepší. Jestli si to myslíte vy, tak dobře. Já říkám, že za to může celé mužstvo a ne jenom obrana. To není jen o obraně a o stoperech. Samozřejmě chyběli, ale tím to nebylo, to nebyly góly stoperů. Byla tam ztráta a to se těžko zachytává, ať je tam stoper jakýkoliv. Když se nevrátí ti, kteří mají, tak je to potom těžké. Je to o pohybu a ten dneska nebyl.

Vyhrálo Ústí hlavně díky vysoké gólové produktivitě?
Oni sem přijeli pro bod, ale dali gól z ničeho a pak zalezli. My jsme dobývali a oni mohli hrát na brejky. Tak se hraje krásně, když venku dáte ve čtvrté minutě gól a zalezete.

Jak vidíte šance na postup po dvou prohrách v řadě?
Teď se to trochu zkomplikovalo, ale pořád je hodně zápasů. Nic nevzdáváme, jsou to dva zápasy po sobě, které nám nevyšly, a budeme to chtít zlomit nějakou šťastnou výhrou. Ještě nic nebalíme a popereme se až do konce.