VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky a tabulky mládežnického fotbalu

Morava - Mládežnické fotbalové soutěže pokračovaly dalším kolem. Přinášíme vám výsledky a tabulky.

2.11.2009 1
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

I. DOROSTENECKÁ LIGA

STARŠÍ – 13. kolo: Ostrava-Teplice 2:2 (1:0), Musiol, Šimáček – Watzka, Brückner, Slavia-Olomouc 2:0 (0:0), Č. Budějovice-Ml. Boleslav 1:2 (1:0), Plzeň-Zlín odloženo na 17. 11., Most-Bohemians 1905 1:1 (0:0), Sparta-Hradec Král. 2:1 (1:1), Příbram-Jihlava 1:2 (0:2), nehl. – Kosak, Poláček, Brno-Slovácko 1:1 (0:0), Štourač – Haša. Dohrávka 8. kola: Teplice-Sparta 1:5 (1:1), Watzka – Jurdík 2, Mac Hong Quan, Skalák, Krch.

1. Sparta 13 11 0 2 55:13 33
2. Olomouc 13 9 1 3 39:18 28
3. Ml. Boleslav 13 8 2 3 26:16 26
4. Ostrava 13 6 5 2 24:17 23
5. Jihlava 13 6 4 3 32:25 22
6. Slovácko 13 5 4 4 21:22 19
7. Č. Budějovice 13 5 3 5 21:14 18
8. Plzeň 12 5 3 4 22:21 18
9. Slavia 13 5 3 5 29:30 18
10. Hradec Král. 13 5 3 5 18:24 18
11. Teplice 13 4 4 5 22:22 16
12. Most 13 3 3 7 18:28 12
13. Zlín 12 3 2 7 13:24 11
14. Brno 13 2 4 7 10:27 10
15. Bohemians 1905 13 1 4 8 12:30 7
16. Příbram 13 2 1 10 13:44 7

Kanonýři: 14 – Jurdík (Sparta), 12 – Skalák (Sparta), 11 – Pázler (Slavia), Vašíček (Olomouc), 8 – Vaněček (Plzeň), 7 – Gagula (Teplice), Stránský (Ostrava).

MLADŠÍ – 13. kolo: Ostrava-Teplice 2:2 (0:0), Slavia-Olomouc 2:2 (2:0), Č. Budějovice-Ml. Boleslav 1:0 (1:0), Plzeň-Zlín odloženo na 17. 11., Most-Bohemians 1905 2:1, Sparta-Hradec Král. 2:4, Příbram-Jihlava 1:2 (1:1), nehl. – vlastní, Kliment, Brno-Slovácko 1:1 (1:0), Frimmel – Sladký. Dohrávka 8. kola: Teplice-Sparta 0:2 (0:1), Štancl, Husák.Ź

1. Olomouc 13 10 2 1 52:18 32
2. Slavia 13 7 5 1 30:15 26
3. Jihlava 13 8 2 3 24:12 26
4. Plzeň 12 7 4 1 30:14 25
5. Ostrava 13 7 4 2 26:14 25
6. Ml. Boleslav 13 8 1 4 23:16 25
7. Sparta 13 6 1 6 23:28 19
8. Č. Budějovice 13 4 5 4 12:18 17
9. Hradec Král. 13 4 3 6 24:25 15
10. Slovácko 13 4 3 6 21:27 15
11. Bohemians 1905 13 4 1 8 24:29 13
12. Teplice 13 4 1 8 14:23 13
13. Brno 13 3 2 8 15:27 11
14. Zlín 12 3 1 8 16:36 10
15. Most 13 2 3 8 10:31 9
16. Příbram 13 2 2 9 16:27 8

Kanonýři: 14 – Ševčík (Olomouc), 10 – Lukeš (Plzeň), 9 – Císař (Jihlava), 8 – Plšek, Zahradníček (oba Olomouc).

MSL DOROSTU

STARŠÍ – 13. kolo: Slovácko B-Hodonín 3:0, Ostrava B-FC Brno B 0:0, Třinec-Znojmo 4:1 (2:0), Vlachovič 2, Samek, Baron – Lapiš, Hlučín-Líšeň 2:0, Kroměříž-Frýdek 2:1 (1:1), Janoštin 2 – Ostrák, Zlín B-Opava 4:1, Sparta Brno-Jihlava B 6:2 (1:2), Surynek 4, Hlavinka, Kotoun – Kulík, Brabec, Olomouc B-Vítkovice 3:0 (1:0), Jakoubek, Kotůlek, Tomeček. 14. kolo: Jihlava B-Olomouc B 1:1 (0:1), Kafka (penalta) – Alexa, Opava-Sparta Brno 5:1 (2:0), Jeřábek 2, Škrobánek 2, Wedlich – nehl., Frýdek-Zlín B odloženo na 5. 11., Líšeň-Kroměříž 0:0, FC Brno B-Třinec odloženo na 4.11. , Slovácko B-Ostrava B 6:1 (3:1), Hodonín-Vítkovice 5:2 (3:0), Navrátil 2, Šturma 2, Filip – Vaclík, Pešek.

1. Opava 15 9 3 3 35:15 30
2. Třinec 14 9 2 3 23:14 29
3. FC Brno B 14 8 4 2 32:15 28
4. Ostrava B 15 8 2 5 26:20 26
5. Slovácko B 15 6 6 3 27:15 24
6. Hlučín 15 6 6 3 28:20 24
7. Sparta Brno 15 6 6 3 32:28 24
8. Zlín B 14 6 4 4 29:22 22
9. Olomouc B 15 5 6 4 24:19 21
10. Vítkovice 15 6 3 6 28:31 21
11. Kroměříž 15 3 4 8 19:28 13
12. Jihlava B 15 3 4 8 16:26 13
13. Hodonín 15 3 3 9 20:38 12
14. Líšeň 15 2 6 7 10:33 12
15. Znojmo 15 2 5 8 15:30 11
16. Frýdek 14 2 4 8 13:23 10

Kanonýři: 9 – Surýnek (Sparta Brno), 8 – Handl (Kroměříž), Jeřábek , 7 – Wedlich (oba Opava), 6 – Filip (Hodonín), Stehlík (Brno B), Pazdera, 5 – Holík (oba Zlín B), Janoštík (Kroměříž), Padých, Vaclík (oba Vítkovice), Škrobánek (Opava), Vlachovič (Třinec).

MLADŠÍ – 13. kolo: Slovácko B-Hodonín 5:0, Ostrava B-FC Brno B 0:2 (0:2), Třinec-Znojmo 1:3 (1:0), Hlučín-Líšeň 3:0, Kroměříž-Frýdek 3:3 (2:3), Vávra 2, Štěrba – Kravka, Bracháček, Kovalík, Zlín B-Opava 0:2, Sparta Brno-Jihlava B 5:2 (2:0), Ryšavý 3, Přichystal, Hruška – Morava, Demeter, Olomouc B-Vítkovice 1:2 (0:1), Ševčík – Chrašč 2. 14. kolo: Jihlava B-Olomouc B 0:2 (0:2), Kučera, Holub, Opava-Sparta Brno 1:1 (0:0), Pech – nehl., Frýdek-Zlín B odloženona 5.11., Líšeň-Kroměříž 0:2 (0:2), Štěrba, Šťastný, FC Brno B-Třinec odloženo na 4. 11., Slovácko B-Ostrava B 3:1 (3:0), Hodonín-Vítkovice 2:1 (2:0), Kučera 2 – Matyášek.

1. Opava 15 9 5 1 41:13 32
2. Olomouc B 15 9 3 3 45:16 30
3. Sparta Brno 15 9 3 3 40:13 30
4. Vítkovice 15 10 0 5 35:18 30
5. FC Brno B 14 9 2 3 33:16 29
6. Slovácko B 15 9 2 4 30:14 29
7. Ostrava B 15 7 5 3 34:14 26
8. Hlučín 15 8 2 5 25:29 26
9. Jihlava B 15 7 3 5 27:27 24
10. Hodonín 15 5 3 7 12:28 18
11. Zlín B 14 4 3 7 18:25 15
12. Kroměříž 15 4 2 9 28:39 14
13. Frýdek 14 3 2 9 16:32 11
14. Znojmo 15 2 2 11 9:34 8
15. Třinec 14 1 4 9 9:42 7
16. Líšeň 15 1 1 13 8:50 4

Kanonýři: 10 – Holub (Olomouc B), Staníček (Opava), 8 – Gomola (Ostrava B), 7 – Vávra (Kroměříž), Richter (Olomouc B), 6 – Mikšík (Brno B), Morava (Jihlava B), Nguyen (Sparta Brno), Stratil (Ostrava B).

MSD DOROSTU

SKUPINA D

STARŠÍ – 1. kolo: Prostějov-Vel. Meziříčí 1:0 (0:0), Ján, Břeclav-Pelhřimov 4:3 (0:3), Paulík 2, Hermann, Pospiš – Hložek, Vavrušek, Sládek, Kroměříž B-Třebíč 0:4 (0:4), Fic, Florián, Kostelecký, Michálek, Bohunice-Bystrc 3:1 (1:1), Kotol 2, Vrba – Reigl, Vyškov-Uh. Brod 0:0, Vrchovina-Havl. Brod 2:0 (1:0), Slavíček, Pekárek, Otrokovice-Veselí odloženo na 8. 11. 13. kolo: Otrokovice-Vel. Meziříčí 0:0, Veselí-Vrchovina 1:3 (1:0), Brumla – Pekárek, Pech, Šandera z pen., Havl. Brod-Vyškov 0:2 (0:1), Urbančok, Kudýn, Uh. Brod-Bohunice 1:2 (1:1), Pokorný – Vrba 2, Bystrc-Kroměříž B 1:2 (0:0), Hrůza – Šimoňuk z pen., Hausknecht, Třebíč-Břeclav 4:2 (2:1), Florián 3, Venhoda – Hromek, Paulík, Pelhřimov-Prostějov 4:2 (2:1), Norek 2, Vavroušek, Sládok – nehl.

1. Třebíč 13 11 1 1 42:11 34
2. Bohunice 13 9 1 3 27:17 28
3. Břeclav 13 6 2 5 32:27 20
4. Vrchovina 13 6 2 5 25:30 20
5. Prostějov 12 6 1 5 22:19 19
6. Kroměříž B 12 6 1 5 16:15 19
7. Vel. Meziříčí 13 6 1 6 18:20 19
8. Pelhřimov 13 5 2 6 30:22 17
9. Vyškov 13 5 2 6 17:14 17
10. Havl. Brod 12 4 2 6 14:19 14
11. Bystrc 13 4 1 8 19:25 13
12. Uh. Brod 12 3 3 6 11:16 12
13. Veselí 12 3 2 7 15:30 11
14. Otrokovice 12 2 3 7 11:34 9

Kanonýři: 10 – Novotný, 9 – Florián (oba Třebíč), Vavroušek (Pelhřimov), 7 – Damborský (Bohunice), Polnický (Vrchovina), Reidl (Bystrc), 5 – Pospiš (Břeclav), Venhoda (Třebíč), Vrba (Bohunice), Zavřel (Kroměříž B).

MLADŠÍ – 1. kolo: Prostějov-Vel. Meziříčí 8:1 (6:1), Chvojka 2, Kucharčuk 2, Petrásek, Šlézar, Fára, Jano – Krejčí, Břeclav-Pelhřimov 3:1 (3:1), Konečný 2, Ciprys – Bartoň, Kroměříž B-Třebíč 2:3 (1:2), Doleček, Sigmund – Svoboda 2, Martínek, Bohunice-Bystrc 4:1 (2:0), Král, Ovčačík, Záruba, Štarha – Těžký, Vyškov-Uh. Brod 1:0 (0:0), Ondra, Vrchovina-Havl. Brod 1:3 (1:1), Vašíček – Krejdl 2, Gramer, ČK: Šíma (HB), Otrokovice-Veselí odloženo na 8. 11. 13. kolo: Otrokovice-Vel. Meziříčí 1:2 (0:0), Veselí-Vrchovina 0:1 (0:0), Křenek, Havl. Brod-Vyškov 2:4 (1:1), Uh. Brod-Bohunice 1:0 (0:0), Durďák, Bystrc-Kroměříž B 1:1 (0:0), Praks – Jarmer, Třebíč-Břeclav 0:2 (0:1), Kruták, Segundo, Pelhřimov-Prostějov 2:3 (1:2), Hák, Horký – Petrásek, Dostál, Šlezar.

1. Třebíč 13 10 2 1 41:14 32
2. Břeclav 13 8 2 3 35:19 26
3. Vyškov 13 7 5 1 22:10 26
4. Prostějov 12 8 0 4 41:17 24
5. Bohunice 13 7 3 3 25:16 24
6. Pelhřimov 13 4 6 3 26:19 18
7. Kroměříž B 12 5 3 4 18:21 18
8. Uh. Brod 12 4 3 5 11:20 15
9. Vel. Meziříčí 13 4 3 6 18:28 15
10. Bystrc 13 4 3 6 17:27 15
11. Havl. Brod 12 4 1 7 17:24 13
12. Otrokovice 12 2 4 6 10:19 10
13. Vrchovina 13 1 2 10 10:32 5
14. Veselí 12 1 1 10 9:34 4

Kanonýři: 13 – Kadlec (Prostějov), 10 – Konečný (Břeclav), 8 – Richtr, 7 – Svoboda, 6 – Benda (všichni Třebíč), Kropáček (Pelhřimov).

SKUPINA E

STARŠÍ – 1. kolo: Vítkovice B-Fulnek 2:2, Opava B-Havířov 4:1 (2:0), Swiech 2, Žídek, Hadaščok – nehl., Frýdek B-Vsetín 3:1 (1:0), Kovalík, Preči, Teplý – nehl., Šumperk-Karviná odloženo na 4. 11. Hranice-Přerov 1:3 (0:0), Pokorný – Machač 3, Zábřeh-HFK Olomouc odloženo na 7. 11. Uničov-Bystřice p.H. 2:3, Klabačka, Janoušek – Kulich 2, Vyoral. 13. kolo: Uničov-Fulnek 2:4, Bystřice p.H.-Zábřeh 1:0, Aloj, HFK Olomouc-Hranice 2:1 (1:1), Grézl, Zifčák – Jaroň, Přerov-Šumperk 1:1 (0:0), Čechák – nehl., Karviná-Frýdek B 9:0 (4:0), Vsetín-Opava B 0:5, Havířov-Vítkovice B 1:2 (0:0), Sideropulos – Jonek, Babušík.

1. Opava B 13 12 0 1 48:7 36
2. Karviná 12 11 1 0 53:6 34
3. HFK Olomouc 12 7 2 3 26:22 23
4. Vítkovice B 13 6 4 3 32:26 22
5. Přerov 13 5 3 5 38:32 18
6. Frýdek B 13 6 0 7 20:31 18
7. Uničov 13 5 1 7 22:30 16
8. Bystřice p. H. 12 5 1 6 15:28 16
9. Havířov 12 5 0 7 18:34 15
10. Fulnek 12 4 1 7 27:36 13
11. Šumperk 11 3 3 5 13:12 12
12. Vsetín 12 2 3 7 16:33 9
13. Hranice 13 3 0 10 18:38 9
14. Zábřeh 11 1 3 7 12:23 6

Kanonýři: 21 – Hadaščok (Opava B), 10 – Machač (Přerov), Teplý (Fr. Místek B), 9 – Grézl (HFK Olomouc), Poštulka (Karviná), 7 – Navrátil, 6 – Chuda (oba Přerov), Jaworski (Karviná).

SKUPINA E

MLADŠÍ – 1. kolo: Vítkovice B-Fulnek 6:0, Opava B-Havířov 1:1 (0:1), Frýdek B-Vsetín 3:0 (1:0), Juříček, O. Boráň, Šalata, Šumperk-Karviná odloženo na 4. 11. Hranice-Přerov 1:4 (0:0), Malaník – Zaoral 2, Štěrba, Přikryl, Zábřeh-HFK Olomouc odloženo na 7. 11. Uničov-Bystřice p.H. 2:1, Vlček, Lacman – Čech. 13. kolo: Uničov-Fulnek 1:1, Bystřice p.H.-Zábřeh 0:1, HFK Olomouc-Hranice 3:0 (1:0), Malínek 2, Fukan, Přerov-Šumperk 0:5 (0:3), Karviná-Frýdek B 3:0, Vsetín-Opava B 0:7, Havířov-Vítkovice B 0:4 (0:1), Fulnek 2, Bilas, Mončka.

1. Karviná 12 11 0 1 42:5 33
2. Opava B 13 10 1 2 44:14 31
3. Vítkovice B 13 9 2 2 52:17 29
4. Havířov 12 7 2 3 33:21 23
5. Uničov 13 7 2 4 27:17 23
6. Frýdek B 13 6 4 3 29:21 22
7. Šumperk 11 6 1 4 24:23 19
8. HFK Olomouc 12 6 0 6 32:23 18
9. Přerov 13 4 4 5 26:29 16
10. Fulnek 12 4 2 6 30:41 14
11. Hranice 13 3 0 10 15:46 9
12. Zábřeh 11 2 1 8 15:37 7
13. Bystřice p. H. 12 1 0 11 15:46 3
14. Vsetín 12 0 1 11 7:51 1

Kanonýři: 11 – Hornich (HFK Olomouc), Jurečka (Opava B), 10 – Bandy (Havířov), 7 – Fulnek, Zdobnický (oba Vítkovice B), Uvíra (Opava B), Zaoral (Přerov), Marek, 6 – Segeť (oba Karviná), O. Boráň (Fr. Místek), Malínek (HFK Olomouc), Moučka, (Vítkovice B).

MSL ŽÁKŮ

STARŠÍ – 1. kolo: Slovácko-HFK Olomouc 5:1 (4:1), Janečka, Mikulec, Ouroda, Holík, Horák – Bořil, Hlučín-Sigma 1:1, Vítkovice-Vyškov 0:0, Karviná-Fr. Místek 2:1 (0:0), Kurušta, Sivák – Neumann, Znojmo-Opava 3:0 (2:0), Hájek, Pospíchal, vlastní, ČK: Müller (O), Ostrava-Jihlava 3:2 (2:0), Tomšů 2, Ciesarik – Kubát z pen., Pedro. 13. kolo: Ostrava-HFK Olomouc 5:0 (1:0), Jihlava-Brno 1:0 (0:0), Kriegsmann, Zlín-Znojmo 4:0 (4:0), Hubáček 3, Višněvský, Opava-Karviná 0:4 (0:2), Frýdek-Vítkovice 2:3, Vyškov-Hlučín 2:3 (1:3), Novák 2 – Buchvaldek 2, Hradilík, Sigma Olomouc-Slovácko 1:0 (0:0), Ševčík.

1. Brno 13 10 1 2 40:6 31
2. Sig. Olomouc 13 9 4 0 31:8 31
3. Ostrava 12 9 2 1 34:11 29
4. Slovácko 12 9 0 3 31:10 27
5. Karviná 13 6 3 4 16:13 21
6. Jihlava 13 5 2 6 20:17 17
7. Hlučín 13 5 2 6 28:37 17
8. Frýdek 12 5 1 6 28:27 16
9. Zlín 12 4 2 6 19:19 14
10. Znojmo 12 4 1 7 15:37 13
11. Opava 13 3 2 8 13:22 11
12. Vítkovice 12 3 2 7 14:28 11
13. Vyškov 13 1 4 8 9:31 7
14. HFK Olomouc 13 1 2 10 9:41 5

Kanonýři: 10 – Neumann (Fr. Místek), 7 – Chorý (Sigma), Špavelko (Ostrava), Kamenný, Šembera, 6 – Žák (všichni FC Brno), Hájek (Znojmo), Ševčík (Sigma), 5 – Maruš (Jihlava), Sodomka (FC Brno), Šašinka (Ostrava).

MLADŠÍ – 1. kolo: Slovácko-HFK Olomouc 1:2 (0:1), Hlučín-Sigma 4:1 (2:1), Vítkovice-Vyškov 0:0, Karviná-Fr. Místek 4:0 (2:0), Malyjurek, Putyera, Popek, Řápek, Znojmo-Opava 0:4 (0:2), Jandzki 2, Said, Harazin, Ostrava-Jihlava 0:1 (0:1), Pech. 13. kolo: Ostrava-HFK Olomouc 3:2 (1:1), Jihlava-Brno 0:0, Zlín-Znojmo 5:0, Opava-Karviná 3:0 (0:0), Frýdek-Vítkovice 3:1, Vyškov-Hlučín 0:4 (0:4), Malý 2, Kania 2, Sigma Olomouc-Slovácko 4:1. Ambrozek, Ticháček, Kurzin, Marák – nehl.

1. Hlučín 13 11 0 2 41:15 33
2. Opava 13 10 0 3 28:11 30
3. Brno 13 9 1 3 45:15 28
4. Ostrava 12 9 1 2 35:12 28
5. Sig. Olomouc 13 7 2 4 30:15 23
6. Slovácko 12 7 0 5 38:18 21
7. Zlín 12 6 1 5 19:12 19
8. Jihlava 13 4 4 5 19:16 16
9. Frýdek 12 5 0 7 14:23 15
10. HFK Olomouc 13 4 2 7 11:26 14
11. Vítkovice 12 3 2 7 15:29 11
12. Vyškov 13 3 1 9 10:24 10
13. Karviná 13 3 0 10 12:42 9
14. Znojmo 12 0 0 12 3:62 0

Kanonýři: 15 – Holešinský (Ostrava), Jakeš (Brno), 6 – Martiš (Slovácko).

MSD ŽÁKŮ

SKUPINA D

STARŠÍ – 12. kolo: Vel. Meziříčí-Hodonín 1:4 (0:3), O. Novotný – Vojtěšek, Koutek, Zmrzlík, Prát. 13. kolo: Slovácko B-Vel. Meziříčí 4:0 (2:0), Galuška, Spazier, Chyleš, Petrucha, Jihlava B-Pelhřimov 3:1 (2:0), Dont, Tarcian, Mazel – Brada, Břeclav-Třebíč 2:4 (2:1), Lošťák, T. Horčička – Chňoupek, Homola, Rybníček, Ujčík, Mikulov-Sparta Brno 0:2 (0:1), Horváth, vlastní, Bohunice-Kroměříž 0:5 (0:2), Prachař, Horák, Havlík, Stratil, Drápal, FC Brno B-Havl. Brod 0:1 (0:1), Hodonín-Prostějov 4:0 (1:0), Bíza 2, Čech, Knotek.

1. Kroměříž 13 11 1 1 47:8 34
2. Hodonín 13 11 1 1 44:7 34
3. Slovácko B 13 8 3 2 39:14 27
4. Sparta Brno 13 8 2 3 23:10 26
5. FC Brno B 13 8 1 4 39:24 25
6. Havl. Brod 13 7 3 3 20:10 24
7. Třebíč 13 5 5 3 23:22 20
8. Jihlava B 13 5 1 7 15:35 16
9. Břeclav 13 5 0 8 20:34 15
10. Bohunice 13 3 3 7 12:26 12
11. Prostějov 13 4 0 9 13:29 12
12. Vel. Meziříčí 13 3 2 8 12:34 11
13. Mikulov 13 0 2 11 2:27 2
14. Pelhřimov 13 0 2 11 6:35 2

Kanonýři: 14 – Čech (Hodonín), 12 – Havlík, Horák (oba Kroměříž), 10 – Junis (Brno B), 9 – Ferko, (Kroměříž), Galuška (Slovácko C), 8 – Bíza (Hodonín), Vopršal (Havl. Brod), 7 – Bogner (Brno B).

MLADŠÍ – 12. kolo: Vel. Meziříčí-Hodonín 1:4 (0:3), Puža – Dočekal 3, Dohnálek. 13. kolo: Slovácko B-Vel. Meziříčí 3:0 (3:0), Bumbalík, Salaj, Chrenčík, Jihlava B-Pelhřimov 0:1 (0:0), Zamrzla, Břeclav-Třebíč 1:2 (1:0), Florus – Jelínek, Hronek, Mikulov-Sparta Brno 0:4 (0:3), Viktorín 2, Tofl, Borovský, Bohunice-Kroměříž 1:1 (1:1), Koláčný – Bejdák, FC Brno B-Havl. Brod 1:5 (1:0), Rudyk – Čermák 2, Frank, Němec, Novotný, Hodonín-Prostějov 4:1 (1:0), Dočekal 4 – Abrahám.

1. Havl. Brod 13 11 1 1 33:6 34
2. Kroměříž 13 9 2 2 43:11 29
3. Hodonín 13 7 4 2 47:13 25
4. Sparta Brno 13 7 3 3 20:8 24
5. Slovácko B 13 6 4 3 22:15 22
6. FC Brno B 13 6 4 3 28:22 22
7. Prostějov 13 6 3 4 19:14 21
8. Pelhřimov 13 5 5 3 19:17 20
9. Bohunice 13 4 4 5 22:24 16
10. Jihlava B 13 4 1 8 20:19 13
11. Vel. Meziříčí 13 3 2 8 16:32 11
12. Třebíč 13 2 1 10 11:43 7
13. Břeclav 13 2 0 11 17:45 6
14. Mikulov 13 1 2 10 5:53 5

Kanonýři: 17 – Dočekal (Hodonín), 13 – Oulehla (Kroměříž), 9 – Čermák (Havl. Brod), 7 – Bejdák (Kroměříž), 6 – Blaško (JihlavaŹ

B), Hudec (Brno), Kaňa (Sparta Brno), Tichý (Břeclav), 5 – Kostka (Pelhřimov), Liška (Vel. Meziříčí), Pospíšil (Hodonín).

SKUPINA E

STARŠÍ – 13. kolo: Valašský FC-Ostrava B 1:6, Bílovec-Havířov 3:3 (2:2), Zlín B-Zábřeh 7:1 (2:0), Mlčák 2, Chwaszcz, Houser, Vašulka, Balík, Macek – Švoma, Vítkovice B-Přerov 0:0, Šumperk-Uničov 1:0 (0:0), Baláž, Hranice-Opava B 2:1 (0:1), Kuchař 2 – Kozelek, Sig. Olomouc B-Třinec 4:0 (0:0). Dohrávka 11. kola: Bílovec-Přerov 4:1.

1. Hranice 13 12 1 0 42:6 37
2. Sig. Olomouc B 13 10 2 1 56:17 32
3. Ostrava B 12 9 0 3 38:16 27
4. Bílovec 13 8 1 4 31:20 25
5. Havířov 12 6 3 3 23:19 21
6. Zlín B 13 6 3 4 31:31 21
7. Třinec 13 6 0 7 16:20 18
8. Uničov 13 5 0 8 22:19 15
9. Opava B 13 4 2 7 15:17 14
10. Šumperk 13 4 2 7 17:24 14
11. Vítkovice B 13 3 3 7 13:26 12
12. Zábřeh 12 3 1 8 7:36 10
13. Přerov 13 1 3 9 10:30 6
14. Valašský FC 12 1 1 10 10:50 4

Kanonýři: 19 – Danis (Sigma B), 15 – Marek (Hranice), 14 – Szotkowski (Ostrava B), 7 – Panák, 6 – Ambrož (oba Bílovec), 5 – Baďura (Sigma B), Kuchař (Hranice), Lojek (Třinec).

MLADŠÍ – 13. kolo: Valašský FC-Ostrava B 1:4, Bílovec-Havířov 1:3, Zlín B-Zábřeh 2:0 (2:0), Minařík, Kolář, Vítkovice B-Přerov 0:3, Šumperk-Uničov 2:1 (2:1), Strnad, Třetina – Smekal, Hranice-Opava B 3:2 (2:1), Částečka 2, Kolář – Lichý, Smajli, Sig. Olomouc B-Třinec 7:1 (3:0), Polák 3, Takáč, Kolomazník, Ticián, Wallo – nehl. Dohrávka 11. kola: Bílovec-Přerov 0:2.

1. Šumperk 13 11 1 1 46:10 34
2. Sig. Olomouc B 13 10 1 2 52:15 31
3. Ostrava B 12 10 1 1 43:9 31
4. Bílovec 13 7 1 5 29:22 22
5. Zlín B 13 7 0 6 14:18 21
6. Přerov 13 6 2 5 23:25 20
7. Uničov 13 6 1 6 21:16 19
8. Hranice 13 6 0 7 24:25 18
9. Třinec 13 6 0 7 24:29 18
10. Valašský FC 12 5 2 5 24:34 17
11. Havířov 12 5 0 7 17:19 15
12. Opava B 13 3 1 9 20:30 10
13. Vítkovice B 13 2 0 11 8:41 6
14. Zábřeh 12 0 0 12 0:52 0

Kanonýři: 16 – Strnad (Šumperk), 10 – Lehnert (Ostrava B), 9 – Smrž (Šumperk), Šašinka (Ostrava B), 7 – Horák (Přerov), Polách, Takáč (oba Sigma B), 6 – Puczok (Třinec), Melecký, Tomášek (oba Bílovec), 5 – Dostál (Havířov), Lasota (Třinec), Smejkal (Uničov), Zapletal (Sigma B).

KFS ZLÍN

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Kelč – Morkovice 6:2 Minář 2, Ordán, Hlavica J. a T. , Škařupa – nehlášeno, Brumov – Val. Meziříčí 2:3 Fojtík, Dekleva – Sekyra, Odstrčil 2, Napajedla – Chropyně 1:5 Režný – Zezula 2, Macháček, Zapletal, Štěpánek, Dol. Němčí – Paseky Zlín 5:1 Daněk, Kadlček 4 – nehlášeno, 1. Valašský FC – Slušovice 2:2 Klimpar 2 – Dlouhý , Bořucký, Kunovice – Boršice 7:0 Beránek 2, Paška 2, Střelec 2, Kolůch.Dohrávka: Brumov – Paseky Zlín 9:0 Fojtík J. , Šenkeřík 3, Šindler, Filo 2, Dekleva 2.

1. Slušovice 11 9 1 1 36:11 28
2. Brumov 11 9 0 2 42:11 27
3. 1. Valašský FC 10 8 1 1 32:11 25
4. Val. Meziříčí 11 8 1 2 38:13 25
5. Chropyně 11 7 1 3 34:14 22
6. Kelč 11 6 0 5 30:24 18
7. Kunovice 10 5 0 5 36:16 15
8. Morkovice 11 4 0 7 23:36 12
9. Dol. Němčí 11 3 1 7 18:24 10
10. Boršice 11 1 1 9 13:52 4
11. Napajedla 11 1 0 10 7:63 3
12. Paseky Zlín 11 1 0 10 7:41 3

MLADŠÍ: Kelč – Morkovice 1:5 Sovka – nehlášeno, Brumov – Val. Meziříčí 7:0 Vašička 4, Koluch, Graclík, Šenkeřík, Napajedla – Chropyně 7:1 Hubáček 2, Bořuta 2, Brázdil 2, Oláh – Timur, Dol. Němčí – Paseky Zlín 3:1 Světinský, Ježek 2 – nehlášeno, 1. Valašský FC – Slušovice 2:3 Nečas, Kubín – Klimt 2, Vlachynský, Kunovice – Boršice 6:0 Salajka 4, Krček, Vojtěšek. Dohrávka: Brumov – Paseky Zlín 3:4 Vašička 3 – Jermakov 2, Tomšů, Doboš.

1. Slušovice 11 8 2 1 35:7 26
2. Brumov 11 8 2 1 34:9 26
3. Kunovice 10 6 2 2 34:13 20
4. Paseky Zlín 11 6 1 4 47:28 19
5. Boršice 11 6 0 5 37:35 18
6. Napajedla 11 6 0 5 33:19 18
7. 1. Valašský FC 10 5 2 3 29:19 17
8. Val. Meziříčí 11 5 0 6 17:30 15
9. Dol. Němčí 11 4 0 7 17:32 12
10. Morkovice 11 2 2 7 22:31 8
11. Chropyně 11 2 1 8 15:29 7
12. Kelč 11 1 0 10 7:75 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Mladcová 7:0 Škrobák 2, Rovnaník, Matocha, Vašut, Plánka, Pavelka, Hulín – Dol. Bečva 6:0 Němec 3, Timan, Neradil, Horák, Fr. Lhota – Bylnice 1:1 Filák – Macků, Slavičín – Vlachovice 1:1 Šebák – Hovězák, Chvalčov – SK Vizovice 2:7 Něstreljajev, Sedlář – Gerža 3, Haboň 2, Hlava, Radoň, Holešov – Val. Klobouky 3:0 Chudárek, Froňka, Kojecký, Podlesí – Štítná n. Vl. 1:6 Krumpholz – Babulík 3, Šánek, Králík, Chovančík.

1. Štítná n. Vl. 13 9 3 1 41:21 30
2. Vel. Karlovice 12 8 1 3 31:17 25
3. Franc. Lhota 13 8 1 4 28:17 25
4. Hulín 13 8 1 4 44:22 25
5. Dol. Bečva 12 8 0 4 26:25 24
6. SK Vizovice 13 7 3 3 40:22 24
7. Vlachovice 13 7 2 4 26:19 23
8. Holešov 13 5 3 5 28:23 18
9. Bylnice 13 5 2 6 30:29 17
10. Slavičín 12 3 3 6 21:27 12
11. Chvalčov 13 3 2 8 19:35 11
12. Mladcová 13 3 0 10 19:44 9
13. Val. Klobouky 12 2 2 8 22:33 8
14. Podlesí 13 1 1 11 17:58 4

SKUPINA B: O. N. Ves – Rataje 6:1 Chrástek, Veselý, Zálešák, Szabo, Drechsel a Petratur-Kašík, Uh. Ostroh – Roštění 0:7 Pumprla 3, Číhal, Nevřala, Škrabana, Nestrsta, Havřice – Bojkovice 0:0, Újezdec – Hluk 3:1 Vacula 2, Findura – Grňák, Luhačovice – Nedachlebice 2:0 Smištík, Čech, Prakšice – J. Otrokovice 2:3 Minařík, Lysoněk – Stoklásek 2, Kulanda, Louky – Strání 0:4 Janiga, Popelka R. a O., Zderčík.

1. O. N. Ves 13 10 2 1 57:19 32
2. Luhačovice 13 10 1 2 51:15 31
3. Roštění 13 10 1 2 53:18 31
4. Havřice 13 6 5 2 33:19 23
5. Louky 13 7 2 4 29:31 23
6. Bojkovice 13 7 1 5 54:24 22
7. Nedachlebice 13 6 3 4 48:34 21
8. J. Otrokovice 13 6 1 6 34:28 19
9. Strání 13 6 1 6 29:37 19
10. Prakšice 13 4 2 7 31:45 14
11. Újezdec 13 4 1 8 20:40 13
12. Uh. Ostroh 13 3 1 9 27:48 10
13. Hluk 13 1 1 11 22:48 4
14. Rataje 13 0 0 13 12:94 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Val. Meziříčí – V. Otrokovice 3:0 Novák 3, Kunovice – Uh. Brod 2:0 Uhlíř, Vaculka, J. Otrokovice – FC Vsetín 2:3 Kozubík 2 – Galetka, Chuchma, Kroměříž B – Paseky Zlín 5:1 Ferko 2, Kuba, Horák, Chytrý – Hanák, Bojkovice – Slušovice 0:1 Žůrek, Chropyně – Brumov 1:2 Tělupil – Chovanec, Vaněk, Vel. Karlovice – Bystřice p. H. 4:2 Heger J. a T. , Podešva M. , vlastní – Šicl, Baďurák.

1. Val. Meziříčí 13 10 2 1 34:2 32
2. Kunovice 13 10 1 2 28:7 31
3. Vel. Karlovice 13 10 0 3 29:17 30
4. FC Vsetín 13 8 2 3 30:10 26
5. Uh. Brod 13 7 2 4 23:10 23
6. Kroměříž B 13 7 1 5 24:19 22
7. J. Otrokovice 13 5 1 7 27:23 16
8. Brumov 12 4 3 5 24:23 15
9. Chropyně 13 4 3 6 31:27 15
10. Bystřice p. H. 13 3 5 5 14:23 14
11. Slušovice 13 4 0 9 11:33 12
12. Bojkovice 12 3 1 8 16:40 10
13. V. Otrokovice 13 2 3 8 4:24 9
14. Paseky Zlín 13 1 0 12 9:46 3

MLADŠÍ: Val. Meziříčí – V. Otrokovice 10:0 Buják, Pospíšil, Lasovský 3, Dlouhý 3, Kopřiva 2, Kunovice – Uh. Brod 5:2 Špiruda 3, Červinka 2 – Michalec 2, J. Otrokovice – FC Vsetín 1:2 Zahradník – Kováč, Zubík, Kroměříž B – Paseky Zlín 3:1 Knap, Beneš, Navrátil – Kopačka, Bojkovice – Slušovice 0:3 Adamuška 3, Chropyně – Brumov 1:2 Ležák – Řehák 2, Vel. Karlovice – Bystřice p. H. 8:0 Pavelka M. 3, Jílek 2, Orság, Václavík, Podešva J.

1. FC Vsetín 13 10 2 1 70:10 32
2. Val. Meziříčí 13 10 2 1 60:15 32
3. Slušovice 13 9 2 2 54:15 29
4. Brumov 12 9 2 1 30:8 29
5. Kunovice 13 9 1 3 37:26 28
6. Kroměříž B 13 6 4 3 31:16 22
7. J. Otrokovice 12 7 0 5 34:22 21
8. Chropyně 13 5 1 7 24:32 16
9. Uh. Brod 13 5 1 7 35:35 16
10. V. Otrokovice 13 4 1 8 36:40 13
11. Bojkovice 12 4 0 8 12:35 12
12. Paseky Zlín 12 2 0 10 17:74 6
13. Vel. Karlovice 13 1 0 12 21:73 3
14. Bystřice p. H. 13 0 0 13 4:64 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. – Val. Meziříčí B 2:3 Soja, Petrů – Švajda 3, Val. Klobouky – Hulín 1:3 Čtrvtlík – Dillenz 2, Klesnil, Juřinka – 1. Valašský FC B 3:1 Kovář 2, Fila – Španihel, Vlachovice – Hor. Bečva nehlášeno, Holešov – Slavičín 4:2 Kovář, Gahura, Michálek, vlastní – Vrba, Měřička, Nedašov – Poličná odloženo.

1. Val. Meziříčí B 10 8 1 1 18:7 25
2. Hulín 10 6 2 2 55:9 20
3. Juřinka 10 6 2 2 21:8 20
4. Poličná 9 6 1 2 26:8 19
5. Vlachovice 9 6 1 2 23:10 19
6. Nedašov 9 5 3 1 31:13 18
7. Hor. Bečva 9 3 3 3 23:17 12
8. Holešov 10 4 0 6 22:34 12
9. Slavičín 10 3 1 6 12:35 10
10. 1. Valašský FC B 10 2 1 7 18:31 7
11. Val. Klobouky 10 1 1 8 9:36 4
12. Štítná n. Vl. 10 0 0 10 3:53 0

SKUPINA B: Strání – Morkovice 6:0 Reňák 2, Tomanec 2, Toman, Mimochodekm Kvasice – Koryčany 9:0 Fajgar 2, Železník 2, Vavřík 2, Slavík, Lakatoš, Ševčík, St. Město – Luhačovice 3:0 Pantlík, Bemer, Čevora, Hluk – Dol. Němčí 0:3 Mančík 2, Ježek, Nedakonice – Napajedla 14:0 Kubiš 4, Vešlcr 3, Březina 2, Cigoš 2, Mikula, Belant, Dlapa, Boršice – Uh. Ostroh 5:0 Hrkalík, Gajarský, Kořistka, Omelka, vlastní.

1. Strání 10 10 0 0 75:5 30
2. Dol. Němčí 11 10 0 1 61:13 30
3. St. Město 11 8 0 3 41:18 24
4. Nedakonice 11 7 1 3 53:22 22
5. Kvasice 11 7 0 4 50:22 21
6. Luhačovice 10 5 1 4 35:23 16
7. Morkovice 11 5 1 5 25:40 16
8. Hluk 11 3 0 8 18:39 9
9. Boršice 10 2 1 7 17:37 7
10. Uh. Ostroh 10 2 0 8 9:38 6
11. Koryčany 8 1 0 7 4:54 3
12. Napajedla 10 0 0 10 6:83 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. – Val. Meziříčí B 1:2 Hrnčiřík – Kopřiva 2, Val. Klobouky – Hulín 1:3 Fojtík – Šustal, Zajac 2, Juřinka – 1. Valašský FC B 0:3 Jurášek, Rybenský, Bolf, Vlachovice – Hor. Bečva nehlášeno, Holešov – Slavičín 12:0 Kotas 6, Beránek 2, Olšák, Zakopal, Nevřala, Karsch, Nedašov – Poličná odloženo.

1. Poličná 9 9 0 0 62:5 27
2. Val. Meziříčí B 10 9 0 1 32:12 27
3. Holešov 10 7 1 2 42:12 22
4. Vlachovice 9 7 0 2 32:7 21
5. Nedašov 9 7 0 2 57:9 21
6. Hulín 10 5 1 4 29:27 16
7. 1. Valašský FC B 10 4 0 6 37:31 12
8. Juřinka 10 3 0 7 7:26 9
9. Hor. Bečva 9 3 0 6 18:38 9
10. Val. Klobouky 10 2 0 8 12:58 6
11. Štítná n. Vl. 10 1 0 9 12:41 3
12. Slavičín 10 0 0 10 7:81 0

SKUPINA B: Strání – Morkovice 1:2 Grebík – Hrnčíř, Novotná, Kvasice – Koryčany 1:3 Daněk- Barták, Hanák 2, St. Město – Luhačovice 6:0 Pantlík 2, Jordán, Šmatelka, Jenčík, Šabata, Hluk – Dol. Němčí 1:2 Vozár – Daněk 2, Nedakonice – Napajedla 4:6 Marek 2, Juřena, Mikula – Trvaj 2, Valtr 2, Mikšík, Holomek, Boršice – Uh. Ostroh 0:3 Lekeš, Mojžíšek, Píštěk.

1. Kvasice 11 9 1 1 57:5 28
2. Dol. Němčí 11 8 0 3 40:20 24
3. Morkovice 11 7 0 4 26:35 21
4. Nedakonice 11 7 0 4 52:22 21
5. Koryčany 8 6 0 2 45:23 18
6. Napajedla 10 5 2 3 53:29 17
7. St. Město 11 5 2 4 29:26 17
8. Strání 10 5 0 5 15:21 15
9. Uh. Ostroh 10 3 0 7 13:28 9
10. Hluk 11 2 1 8 12:35 7
11. Boršice 10 1 0 9 26:52 3
12. Luhačovice 10 1 0 9 3:75 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Bystřice p. H. – 1. Valašský FC 1:6, Kroměříž B – Juřinka 1:3.

1. Poličná 8 7 1 0 75:11 22
2. 1. Valašský FC 8 7 1 0 55:10 22
3. Hulín 8 6 0 2 45:16 18
4. Juřinka 8 5 0 3 22:21 15
5. Kroměříž B 8 3 1 4 26:24 10
6. Holešov 7 2 1 4 12:24 7
7. Val. Meziříčí B 7 2 1 4 13:48 7
8. Bystřice p. H. 8 1 1 6 25:47 4
9. FC Vsetín B 7 1 0 6 21:50 3
10. 1. Valašský FC B 7 1 0 6 8:51 3

SKUPINA C: Slavičín – Bojkovice 2:2.

1. Val. Klobouky 7 7 0 0 41:10 21
2. Zlín B 7 6 1 0 60:9 19
3. Veselí n. M. 8 6 0 2 56:25 18
4. Slov. Slavia UH B 8 6 0 2 46:16 18
5. Kunovice 8 3 1 4 18:32 10
6. V. Otrokovice 7 2 0 5 20:15 6
7. Uh. Brod 7 2 0 5 23:28 6
8. Bojkovice 8 1 3 4 14:40 6
9. Boršice 8 2 0 6 15:45 6
10. Slavičín 8 0 1 7 5:78 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Bystřice p. H. – 1. Valašský FC 1:8, Kroměříž B – Juřinka 0:7.

1. 1. Valašský FC 8 8 0 0 84:3 24
2. Juřinka 8 6 1 1 52:7 19
3. Holešov 7 4 1 2 27:11 13
4. Hulín 8 4 0 4 27:27 12
5. Bystřice p. H. 8 3 3 2 23:24 12
6. 1. Valašský FC B 7 3 0 4 24:35 9
7. FC Vsetín B 7 3 0 4 9:32 9
8. Poličná 8 2 2 4 15:30 8
9. Val. Meziříčí B 7 0 2 5 6:51 2
10. Kroměříž B 8 0 1 7 4:51 1

SKUPINA C: Slavičín – Bojkovice 0:4.

1. V. Otrokovice 8 8 0 0 61:21 24
2. Uh. Brod 7 6 0 1 50:8 18
3. Bojkovice 8 5 0 3 28:26 15
4. Slov. Slavia UH B 8 4 1 3 22:25 13
5. Kunovice 8 4 0 4 25:30 12
6. Veselí n. M. 8 3 1 4 25:33 10
7. Zlín B 8 3 1 4 24:32 10
8. Boršice 8 2 1 5 18:41 7
9. Val. Klobouky 7 1 0 6 11:22 3
10. Slavičín 8 0 2 6 9:35 2

OFS ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

11. kolo: Tlumačov – Mysločovice 3:0 Mouka, Hrdina, Grmela, Příluky – Mladcová 0:14 Venený 4, Čik 3, Lebánek M. 2, Lebánek V. 2, Chajrušev 2, Brhel, Újezd – Kašava 2:3 Stružka, Kostka – Latif 2, Červenka, Březnice – Bratřejov 0:2 Nehlášeno, Malenovice – SK Vizovice 4:0 Torma 2, Balajka, Zahnaš, Louky – Fryšták 1:4 Menoušek – Hrbáček 2, Doležel, Hřebačka.

1. Kašava 11 6 5 0 38:17 23
2. Bratřejov 11 7 2 2 28:10 23
3. Újezd 11 7 0 4 40:20 21
4. Mladcová 11 6 2 3 43:14 20
5. Malenovice 11 6 1 4 37:23 19
6. Mysločovice 11 6 0 5 37:25 18
7. Fryšták 11 5 2 4 28:18 17
8. Tlumačov 11 5 2 4 27:20 17
9. Březnice 11 5 2 4 20:27 17
10. Louky 11 3 1 7 17:24 10
11. SK Vizovice 11 1 0 10 5:49 3
12. Příluky 11 0 1 10 7:80 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA C – Dohrávka 8. kola: Drnovice – Poteč 5:7 Repatý O. 3, Repatý M., Stružka O. – Masař 3, Baláš 3, Divoš.

1. Drnovice 10 7 0 3 50:25 21
2. Poteč 9 6 2 1 38:16 20
3. Pozlovice 10 5 0 5 26:25 15
4. Nedašova Lhota 10 4 2 4 27:22 14
5. Dolní Lhota 10 3 3 4 18:26 12
6. Slopné 9 0 1 8 7:52 1

OFS KROMĚŘÍŽ

SKUPINA B – Dohrávka 6. kola: Zborovice – Koryna 1:5 (0:3), Zapletal – M. Vrba 4, Lupínek.

1. Zdounky 8 7 0 1 38:10 21
2. Těšnovice 8 5 1 2 17:14 16
3. Koryna 8 5 0 3 23:15 15
4. Lutopecny 8 4 1 3 27:19 13
5. Lubná 8 3 1 4 14:18 10
6. Zborovice 7 1 1 5 7:23 4
7. Roštín 7 0 0 7 4:31 0

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

13. kolo: Jarošov – Tupesy 7:2 (2:1) Staroba 3, Kryštof 2, Jančík, Gabriel – Hřebíček, Paravan, Polešovice – Ostr.Lhota 3:1 (2:0) Korvas, J.Hasoň, Krys – Kopeček, Mařatice – Bánov 3:3 (0:0) Vranka 2, Truong – J.Velecký 2, Vrábel, Vlčnov – Nivnice 5:0 (3:0) Knotek 2, Matějíček, Belan, Leško, Nedakonice – Bílovice 14:1 (7:0) Bartošík 5,Hyrák 4,Kolařík 2,Trubačík 2,Petek – Abrahám, Šumice – Staré Město 4:0 (3:0) Machala, Kelíšek, Pilka, J.Žampach, Babice – Kněžpole nehlášeno.

Dohrávky: Polešovice – Staré Město 4:1 (2:1) J.Hasoň 2, Lubojacký, Korvas – Trávník, Ostr.Lhota – Tupesy 1:3 (1:2) Pešík – Madzia, Černý, Gejdoš, Kněžpole – Šumice 2:1 (1:1) Otáhal,Svízela – Pilka, Vlčnov – Bánov 0:0.

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

13. kolo: Popovice – Březolupy 3:5 (0:4) Kryštof, Jungman, Cetkovský – Bilavčík 2, Trizuliak, Hospodka, Burša, Osvětimany – Hradčovice 5:4 (4:2) Palica 2,Pazdera 2, Trefilík – D.Mikulec 2, R.Mikulec 2, Uh.Ostroh B – Topolná 2:0 (1:0) Šimčík, Procházka, Osvětimany Březolupy 2:2 (1:2) Trefilík 2 – Bilavčík, Pavlík.

14. kolo: Březolupy – Buchlovice 7:1 (5:1) Blizňák 2, Hoferek 2, Trizuliak, Fajt, Soška – Kořínek, Hradčovice – Popovice 7:2 (3:1) D.Mikulec 3, Macháček, Hamada, Hostýnek, Pochylý – Masařík, Mikulčík, Topolná – Osvětimany nehlášeno.

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

2. kolo: Ostr.N.Ves – Jarošov 1:3 (0:3) Nový – Stojaspal 3, Mařatice – Ostr.Lhota 7:1 (3:1) Rusňák 3, Dudešek 2, J.Juřena, Žůrek – Juřica, Újezdec – Buchlovice 3:4 (1:2) Mahdal 2, Slinták – Tomešek 3, Rybel, Vlčnov – Nivnice 1:1 (1:1) Pešl – Flasar, Šumice – Medlovice 6:0 (3:0) Žampach 2, V.Ondřej, Jiřík, Holub, Pančocha.

Dohrávka: Medlovice – Vlčnov 5:2 (3:0) Andrýsek 4, Tichý – Moštěk 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 13. kolo: Topolná – Březolupy 2:5 (0:2) J.Foltýn, Pavlík – Blizňak 2, Hubáček, Palo, Bartoš, Mistřice – Kněžpole 0:20 (0:8) Flíbor 7, Horký 6, Večeřa 4, Luběna 2, Kovář, Polešovice – Bílovice 0:7 (0:4) Vaškových 2, Bajaja, Žák, Matějíček, Hanák, Dohnal, Kostelany n.M – Nedachlebice 0:5 (0:4) Kutra 3, Fojtík 2.

14. kolo: Březolupy – Kostelany n. M – hosté nepřijeli, Nedachlebice – Polešovice 15:0 (7:0) Fojtík 7, Kutra 3, Klacek 3, Pravdík, Mikel, Bílovice – Mistřice nehlášeno, Kněžpole – Topolná 1:0 (1:0) Flíbor.

SKUPINA B – 13. kolo: Babice – Sušice 15:1 (9:0) Horníček 6, Zelený 3, Polák 2, Hejda 2, Tománek, Čelela – Hurta, Velehrad – Traplice 17:0 (7:0) Krchňavý 4, Záhora 2, Šafraník 2,D. Janováč 2, P. Janováč 2, Maňásek 2, Korvas, Huštěnovice – Jankovice nehlášeno, Jalubí – Kudlovice 9:0 (4:0) Sýkora 4, Andrýsek 2, Kolář 2, Žižlavský.

14. kolo: Sušice – Jalubí 1:4 (0:1) Novák – Kolář 2, Sýkora 2, Kudlovice – Huštěnovice 0:7 (.0:4) Habáň 4, Jurák, Hlavačka, Koželuha, Jankovice – Velehrad 6:1 (3:1) Dostál 3, Gahura 2, J.Silný – Záhora, Traplice – Babice 0:18 (0:9) E.Horníček 7, Janeček 4, Zelený 3,Hejda, Tománek,Polák, Čevela.

SKUPINA C – 13. kolo: 1. FC Slovácko – Podolí 15:0 (5:0) Dufková 3, Otrusiníková 3, Tomšejová 2, Stojaspalová 2, Buzková 2, Psotková, Smetková, Hladká, Havřice – Hradčovice 1:3 (1:2) Hanáček – Moštěk 2, Krejza, Prakšice – Suchá Loz 0:6 (0:3) Horňák 3, Šlégr, Haloda, Kutěra, Korytná – St.Hrozenkov nehlášeno.

14. kolo: Podolí – Korytná 2:2 (1:0) Matuštík 2 – Vacula 2, St.Hrozenkov – Prakšice 3:1 (1:0) Pažitný 2, Gorčík – Pajtáš, Suchá Loz – Havřice 1:1 (1:1) Haloda – Štětina, Hradčovice – 1.FC Slovácko 1:9 (0:3) Moštěk – Daňková 4, Stojaspalová 2, Tomšejová 2, Březinová.

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ – 18. kolo: Zlechov – Uh. Ostroh nehlášeno, Újezdec – Dolní Němčí 3:4 (2:2) L.Bachůrek 2, vlastní – Omelka 2, Horňák, Bobčík, Spytihněv – Ostr. N. Ves nehlášeno, Vlčnov – Nivnice 0:7 (0:2) Chovanec 4, Fojtík, Bartoš, Trtek.

MLADŠÍ – 18. kolo: Zlechov – Uh. Ostroh nehlášeno, Újezdec – Dolní Němčí 3:3 (0:1) Hlinský, Š. Bachůrek, Koželuha – Horňák 2, Bobčík, Spytihněv – Ostr. N. Ves nehlášeno, Vlčnov – Nivnice 6:6 (3:3) Kroupa 3, Martiš 2, Nosek – Karlík 5, Soukeník.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 10. kolo: Březolupy – Mistřice hosté nepřijeli, Staré Město – Ořechov 4:1 (0:0) Vanda, Klinkovský, Vojtík, Babice – Jarošov 0:15 (0:7) Trávník 4, Pařenica 4, Běťáková 2, Jurča 2, L. Pařenica, Běťák, Otruba.

SKUPINA B – 18. kolo: Záhorovice – Havřice 2:4 (0:3) Hřib, Pavlis – Janků 2, Krajčová, Zajda, Uh. Brod B – Bánov 7:3 (2:3) Kadnel 5, Beníček, Liška – Josefík 3, Prakšice – Slavkov 7:0 (5:0) Hlavín 2, Řezníček 2, Horenský, Velčovský, Chmelová, Hradčovice – Korytná 5:7 (2:4) Kroča 4, Hlaváč – Vacula 5, Klon, A. Kubiš, Prakšice Hradčovice 9:0 (5:0) Hlavín 3, Řezníček 2, Horenský 2, Velčovský 2.

2.11.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Srážka fordu se seatem u Kozlova
7

Dvě dívky se zranily při těžké srážce fordu se seatem

Zámek ve Velkém Týnci.
2

Zámek ve Velkém Týnci církev nedostane, patří obci. Tečka

V Hodolanech se srazil autobus s osobním autem

Srážka osobního auta s autobusem zkomoplikovala v pondělí ráno dopravu na příjezdu do Olomouce od Lipníku.

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 9. až 10. prosince 2017.

Hledáme nejkrásnější vánoční strom v Olomouckém kraji. Přihlaste ten váš

Deník v Olomouckém kraji vyhlašuje nový ročník oblíbeného hlasování O nejkrásnější vánoční strom Olomouckého kraje. Přihlaste i strom z vašeho města či obce.

Silný vítr na Olomoucku shazoval stromy a zvedal plechy

Silný vítr zaměstnal od nedělního odpoledne dobrovolné i profesionální hasiče Olomouckého kraje. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT