Orlová - Rosice 3:1

Branky: 4. a 18. Kovář, 3. Keresteš – 43. Odehnal. Rozhodčí: Duda. ŽK: Švrček. 250 diváků. Poločas 3:1.
ORLOVÁ: Szarowski – Silveira (88. Míšanec), Švrček, Kaizar, Žižka - Kopel, Kušnír, Keresteš, Hanus – Kovář (73. Václavek), Perič (59. Jonek). Trenér: Keler.
ROSICE: Doleček – Šilinger, Odehnal, Oprchal, Vítámvás (12. Touška, 75. Těžký) - Havlásek, Chlup, Mičko, Lang, Šenk (84. Kronek) - Malata. Trenér: Pecha.

Hulín - Slovácko B 1:2

Branky: 34. Dvořáček – 57. Lukáš, 90. Nestorovski. Rozhodčí: Adámková. ŽK: Číhal, Vyskočil – Malý, Hála, Lukáš, Břečka. 120 diváků. Poločas 1:0. V 79. minutě neproměnil domácí Číhal penaltu.
HULÍN: Dubec – Číhal, D. Lehkoživ, Paciorek, Vyskočil  - Dvořáček, Kadlec, Laciga, Pácl – Ševela, Otruba. Trenér: J. Lehkoživ.
SLOVÁCKO B: Chvojka – Jeleček (56. Havlík), Břečka, Křivánek, Malý – Valenta, Trávník, Hála, Fujerik (69. Svízela) – Nestorovski, Lukáš (92. Kolínek). Trenér: Palinek.

Hlučín - Frýdek-Místek 2:1

Branky: 4. Heinik, 12. Hanus - 49. Žídek. Rozhodčí: K. Hájek. ŽK: Bogdaň, Štefek, Heinik - Wozniak. 412 diváků. Poločas 2:0.
HLUČÍN: Šteiniger - Štefek, Heinik, Čelůstka, Barcal – Lukáš (60. Schaffartzik), Bogdaň (68. Skřehot), Dostál, Mucha (81. Ptáček) – Badalyan, Hanus. Trenér: Hajný.
FRÝDEK-MÍSTEK: Prepsl - Švrček, Coufal, Literák, Žídek - Talián (35. Bačík), Wozniak (56. Cesnek), Mozol, Ceplák – Gulajev (64. Skotnica), Teplý. Trenér: Duhan.

Uničov - Třinec 1:2

Branky: 85. Krč – 42. Hupka, 52. Gavlák. Rozhodčí: Černý. ŽK: Čtvrtníček, Juřena. 280 diváků. Poločas 0:1.
UNIČOV: Uvízl – Juřátek, Vejvoda (59. Horka), Heinz, Koutek – Nuc, Toman, Žmolík, Tögel (68. Jeřábek) – Krč, Richter. Trenér: Strouhal.
TŘINEC: Lipčák – Joukl, Švec, Hupka, Eismann – Juřena, Malíř (90. Klimas), Kyselý (63. Matoušek), Motyčka – Čtvrtníček, Gavlák. Trenér: Kouřil.

Olomouc B - Břeclav 3:0

Branky: 35. a 40. z pen. Rolinc, 37. Vavřík. Rozhodčí: Drozdy. ŽK: Reichl, P. Ševčík – Simandl, Šenk, Mariotti. 96 diváků. Poločas 3:0.
OLOMOUC B: Reichl - Vavřík, Svozil, Štěrba, Machalický (85. Bernard) - Habusta, P. Ševčík, Texl, Zahradníček - Holub (62. Nešický), Rolinc (72. Klesnil). Trenéři: Derco a Chromý.
BŘECLAV: Prokop - Dos Santos, Šenk, Krejčí, Levčík - Kleiber, Sasín (46. Kotol), Simandl, Dostálek (65. Bezděk), Mariotti (65. Carvalho) – Pospiš. Trenér: Valachovič.

Zlín B - Kroměříž 5:0

Branky: 73. a 84. Bartolomeu, 13. Holík, 23. Kurtin, 83. Železník z pen. Rozhodčí: L. Sedláček. ŽK: Kurtin, Salachna – Šilinger, Stojaník. 140 diváků. Poločas 2:0.
ZLÍN B: Adamuška - Bartolomeu, Kostka, Linek, Jasenský (68. Jelínek) – Salachna, Holík (46. Kalus), Igwe – Železník, Š. Červenka, Kurtin (78. Kopečný). Trenér: Švach.
KROMĚŘÍŽ: Mucha – Stojaník (81. Moravčík), Šilinger, Budín, Dupkala – Dobeš, Perůtka, Handl (77. Vojtášek), Nevřala (82. Ondřejka) – Janča, Šturma. Trenér: Baďura.

Žďár n. S. - Prostějov 1:2

Branky: 48. Pohanka - 38. a 88. Pospíšil. Rozhodčí: Miko. ŽK: Hunal. 460 diváků. Poločas 0:1.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Pospíchal – Bureš, Šindelka, Toufar (89. Zedníček), Cipruš – Heide, Turek, Doležal, Nedvěd (78. Vomela) – Sedláček (87. Hlouš), Pohanka. Trenér: Štourač.
PROSTĚJOV: Bureš - Hloch, Hunal (77. Fládr), Zbožínek, Krejčíř - Hirsch, Zelenka, Pavlík, Kazár (81. Svozil) - Pospíšil, Machálek (70. Pančochář). Trenér: Jura.

Zábřeh - Ostrava B 1:2

Branky: 25. Michalčák – 83. a 90. Ferenčík. Rozhodčí: Krasula. ŽK: Filip, Vlachovič – Foltýn, Ferenčík. ČK: 90(+1). Ferenčík. 420 diváků. Poločas 1:0. Ve 35. minutě neproměnil domácí Zeher penaltu.
ZÁBŘEH: M. Šustr – Rajnoha, Lukášek, Filip, Heidenreich – Swiech – Pospíšil (59. Hajčík),
Šichor, Kostorek (67 Vlachovič), Zeher (46. T. Balcárek) – Michalčák. Trenér: J. Balcárek.
OSTRAVA B: Pavlenka – Byrtus, Baránek, Skoupý, Konečný – Foltýn, V. Šustr, Marek Váňa,
Zeman – Ferenčík, Stránský (77. Pyclík). Trenér: Tchuř.