Zlín B - Břeclav 1:5

Branky: 7. Červenka - 13. a 88. z pen. Cupák, 4. Málek, 34. Lysoněk, 59. Levčík. Rozhodčí: Cieslar. ŽK: Motal, Dostál, Bublák - Cupák. 120 diváků. Poločas 1:3.
ZLÍN B: Dostál – Kalus, Elšík, Zavadil, Čelůstka – Bublák, Motal, Salachna – Matejov (46. Igwe), Červenka, Holík (67. Ruben). Trenér: Švach.
BŘECLAV: Prokop – Šilinger, Cupák, Michal, Filip – Navrátil (87. Dos Santos), Simandl, Málek, Levčík (89. Krejčí) – Lysoněk, Sasín (78. Pospiš). Trenér: Valachovič.

Orlová - Ostrava B 1:0

Branka: 90. Přecechtěl. Rozhodčí: Krasula. ŽK: Žižka – Pyclík. 425 diváků. Poločas 0:0. V 70. minutě neproměnil domácí Přecechtěl penaltu.
ORLOVÁ: Pacanovský – R. Vlk, Kaizar, Švrček, Silveira – Pražák (84. Jonek), Sobala, Hanus, Žižka (74. Václavek) – Kovář (66. Přecechtěl), Perič. Trenér: L. Vlk.
OSTRAVA B: Pavlenka – Vengřinek, Kaša, Skoupý, Velner – Byrtus, Novák, Foltýn, Holzer (72. Boháč) – Badalyan, Pyclík. Trenér: J. Baránek st.

Hulín - Kroměříž 1:3

Branky: 43. Číhal - 9. Nevřala, 48. Steiner, 68. Fiala. Rozhodčí: Vostřejž. ŽK: Kadlec, Václavíček, Laciga – Klabal, Steiner, Janča, Kopečný. 250 diváků. Poločas 1:1.
HULÍN: Vogl – Číhal (81. Mrhálek), Václavíček, Zlámal, Barcuch – Pácl, Kadlec, Laciga, Dvořáček – Ševela (73. Němec), Otruba. Trenér: Lehkoživ.
KROMĚŘÍŽ: Zapletal – Stojaník, Klabal, Šilinger, Nevřala – Fiala, Steiner, Budín, Havlík (90. Janoštík) – Janča (88. Handl), Kopečný (77. Dobeš). Trenér: Baďura.

Hlučín - Prostějov 1:2

Branky: 38. Hanus - 18. Pospíšil, 69. Papoušek. Rozhodčí: Klíma. ŽK: Ondrušík, Dressler - Krejčíř, Hunal, Hirsch. 272 diváků. Poločas 1:1.
HLUČÍN: Jurák - Dressler, Coufal, Čelůstka, Barcal - Mucha (63. Krčmařík), Skřehot, Binar (90. Štefek), Ondrušík (76. Dostál) - Hanus, Lukáš. Trenér: Hajný.
PROSTĚJOV: Bureš – Krejčíř, Hunal (73. Hloch), Pavlík, Kazár – Hirsch, Mazouch, Zelenka, Papoušek (85. Svozil) - Machálek, Pospíšil (88. Zatloukal). Trenér: Jura.

Žďár n. S. - Slovácko B 0:2

Branky: 34. Šturma, 48. Haša. Rozhodčí: K. Hájek. ŽK: Heide, Šindelka. 220 diváků. Poločas 0:1.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Pometlo – Heide, Turek, Šindelka, Doležal – Šandera, Mašek, Malínek, Pohanka (76. Chmelík) – Vacek, Chmelíček. Trenér: P. Nedvěd.
SLOVÁCKO B: Chvojka – Ohnutek, Kolínek, Mikulica, Jeleček – Šturma, Trávník, Franta, Nečas (80. Ondica) - Szmek, Haša (87. Bartoš). Trenér: Palinek.

Olomouc B - Třinec 1:2

Branky: 73. Heinz z pen. - 58. Kyselý, 80. Hupka. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: Machalický, Chlebek - Lisický. 92 diváků. Poločas 0:0.
OLOMOUC B: Šustr – Vavřík, Soušek, Svozil, Machalický (89. Chlebek) – Nešický (66. Houska), Habusta, Heinz, Tomeček (75. A. Ševčík) - Hála, Rolinc. Trenér: Derco.
TŘINEC: Lipčák - Lisický, Hupka, Cigánek, Sporysz - Motyčka (78. Christu) - Malíř (68. Klimas), Joukl (74. Ceplák), Kyselý, Eismann – Gavlák. Trenér: Kouřil.

Uničov - Rosice 0:1

Branka: 55. Pšikal. Rozhodčí: Miko. ŽK: Krč, Vejvoda, Novosad – Malata, Lukáš. 210 diváků. Poločas 0:0.
UNIČOV: Uvízl – Heinz, Ulma, Vejvoda, Juřátek – Hrubý, Toman (46. Novosad), Nuc, Jeřábek (74. Večeřa) – Richter, Krč. Trenér: Machálek.
ROSICE: Lengál – Vítámvás, Selinger, Odehnal, Demeter (50. Lukáš) – Krhut, Jukl, Lang, Mičko – Pšikal, Malata (90. Dobraj). Trenér: Pecha.

Zábřeh - Frýdek-Místek 1:0

Branka: 30. Heidenreich. Rozhodčí: Ogrodník. ŽK: Kostorek, Komárek, Michalčák - Staněk, Mozol, Literák. 400 diváků. Poločas 1:0.
ZÁBŘEH: Procházka - Rajnoha, Komárek, Linek, Heidenreich – Šalamoun - Michalčák (80. Krejčí), Pospíšil, Šichor, Kostorek (57. Kulíšek) - Bačík (76. Furik). Trenér: Balcárek.
FRÝDEK-MÍSTEK: Hlaváč - Švrček, Wozniak, Literák - Talián, Staněk, Mozol, J. Prokeš (82. Teplý), Pešek (70. Förster) – Molnár, Neubert (65. Chýlek). Trenér: Duhan.