Před posledními zápasy ve většině soutěží využilo volný přestup 43 hráčů, jejichž seznam vám Deník už přinesl. Nyní už mají všechny soutěže po sezoně a uzavřelo se také okno s volnými přestupy. Toho využilo ještě dalších 55 hráčů, celkově tak 98. Projděte si seznam, kdo a kam přestoupil.

Divize

Vojtěch Poprach z Přerova do Dubu nad Moravou

Zdeněk Studený z Bruntálu do Újezda

KFS Olomouc

Jaromír Nesét z Medlova do Postřelmova

Václav Sedláček z Želatovic do Dubu nad Moravou

Jakub Ludvík z Rapotína do Velkých Losin

Denis Novák z Rapotína do Řetězárny

Miroslav Rýznar z Rapotína do Postřelmova

Matyáš Schejbal z Rapotína do Velkých Losin

Pavel Bittner ze Zábřehu do Zvole

Josef Cibulka z Konice do Kralic na Hané

František Plajner z Konice do Plumlova

Michal Peč z Litovle do Újezda

Michael Tomanec z Litovle do Újezda

Tomáš Los z Lutína do Kostelce na Hané

Vojtěch Šoupal z Lutína do Náměště na Hané

Martin Bačík z Postřelmova do Olešnice

Ladislav Gallo z Olešnice do Luké

Ondřej Labonek z Olešnice do Litovle

Pavel Nátr z Olešnice do Litovle

Tomáš Pecháček z Olešnice do Litovle

Petr Hromek Velké Bystřice do Hodolan

Jakub Bernát z Beňova do Kostelce u Holešova

Milan Jiruše z Tovačova do Dubu nad Moravou

Peter Kaleja z Bernartic do Žulové

Milan Honel z Písečné do Supíkovic

Ladislav Příhoda z Písečné do Supíkovic

Petr Černohous z Vikýřovic do Jesenec-Dzbel

Martin Macek z Vikýřovic do Velkých Losin

OFS Jeseník

Jan Gažák z Vidnavy do Velké Kraše

Jiří Matějka z Vidnavy do Žulové

OFS Olomouc

Jiří Hoško z Lužic do Mladějovic

David Šrámek z Lužic do Újezda

Jiří Kratochvíl ze Šumvaldu do Libiny

Jaroslav Vozatár ze Šumvaldu do Pňovic

Lubomír Letko z Újezda do Hraničných Petrovic

Daniel Machač z Nedvězí do Mladče

Karel Zavadil z Nedvězí do Nákla

Gustav Repaň z Jívové do Mladějovic

Lukáš Mrtýnek z Nákla do Mladče

Vojtěch Mrtýnek z Nákla do Mladče

OFS Prostějov

Jakub Kratochvíl z Dobromilic do Vrchoslavic

Radek Vyroubal z Němčic nad Hanou do Plumlova

Richard Prokop z Výšovic do Dobromilic

Miroslav Masař z Želeče do Brodku u Prostějova

Lukáš Selucký z Želeče do Brodku u Prostějova

Miloš Smejkal z Želeče do Brodku u Prostějova

Tomáš Stejskal z Želeče do Brodku u Prostějova

Jiří Tichý z Kladek do Hvozdu

Jakub Heblák z Hvozdu do Rapotína

Radek Švec z Vilémova do Hvozdu

OFS Přerov

Mauricio De Campolina z Říkovic do Jesenec-Dzbel

OFS Šumperk

Martin Rozsypal z Juventusu Mohelnice do Mohelnice

David Iša z Úsova do Paseky

Jan Kvapil z Palonína do Luké

Jaroslav Bílek z Hrabišína do Jesenec-Dzbel

Lukáš Bača z Podolí do Mladče