Deník připravil pro fotbalové příznivce a nadšence v tomto čase zimní přestávky před odvetnou částí další speciální anketu - O nejlepšího fotbalového trenéra regionu - na jejímž konci budeme znát, komu tento primát patří.

Dva nejúspěšnější trenéry, jejich kluby, pak čekají originální novinářské ceny. Začínáme ale prvním kolem na okresních úrovních, tedy na Olomoucku, Přerovsku, Prostějovsku a Šumpersku s Jesenickem.

Zdroj: Deník/David Kubatík

V okrese Olomouc jsme dle úrovně soutěží vybrali 35 trenérských jmen včetně trenérů lídrů okresního přeboru a III. třídy. Teď je řada na vás! Nominovat vaše další favority, kteří podle vás ve výběru chybí, stále můžete na e-mailu sport.olomoucky@denik.cz.

Nejprve si představme pravidla. Od pátku 2. února 2024 bude až do neděle 25. února (23:59) probíhat na stránkách Deníku ve všech čtyřech okresech Olomouckého kraje hlasování čtenářů, hráčů, funkcionářů a fanoušků.

Chybí váš favorit? Nominujte ho na e-mailu sport.olomoucky@denik.cz. Do předmětu zadejte Anketa – okres Olomouc

Po jeho skončení se šest nejúspěšnějších trenérů s největším počtem hlasů z každého okresu dostane do krajského finále, které vykopneme v pondělí 26. února 2024, a hlasování opět poběží po celý měsíc (do 24. března 2024). Dva nejlepší trenéry pak odměníme. Jak?

Během jarní části fotbalové sezony do klubů nejlepších trenérů přijedeme a s pomocí profesionálního fotografa vytvoříme o klubu obsáhlý materiál (fotogalerie, videorozhovory s trenérem, kapitánem, předsedou klubu), který zveřejníme na webu Deníku. Zároveň fotky poskytneme klubu k volnému využití.

Zdroj: Deník/David Kubatík

A co bude rozhodovat o nejúspěšnějších? To je pouze na vás! Vybrali jsme v každém okrese minimálně dvě desítky úspěšných fotbalových trenérů týmů od MSFL po okresní přebory. Hlasovat můžete každých 15 minut.