„Vyhráli jsme šťastně, hráli jsme ale velice špatně," prohlásil kouč Medlova Miroslav Večeřa.

Poslední celek soutěže z Klenovic myslel v Medlově aspoň na remízu, jenže o tu přišel v samotném závěru.

„Pro nás je to už kritická situace. Už ani to štěstí nemáme," litoval trenér Petr Navrátil. „Pro nás je to velká deka, jsme v krizi a budeme se z ní muset co nejdříve dostat, protože situace už je vážná."

Fotbalisté Medlova se v závěru prvního poločasu ujali vedení zásluhou Klabačky.

„V prvním poločase jsme měli dvě gólové šance a soupeř žádnou, ale přesto musím říct, že jsme byli velice špatní," poznamenal Večeřa.

Těsně před koncem druhého dějství domácí inkasovali vyrovnávací gól a zdálo se, že zápas skončí remízou. Rozhodla ale standardní situace nařízená po faulu na Pospíšila, kterou gólově vyřešil Vašíček a zajistil tak Medlovu šťastné vítězství.

Klenovice nehrály špatně, ale na body jim to nestačilo.

„Z naší strany to nebylo nejhorší. Medlovu jsme byli vyrovnaným soupeřem, ve druhém poločase jsme měli víc míč pod kontrolou. Bohužel jsme v závěru inkasovali po naší hrubé chybě gól ze standardky," mrzelo kouče Klenovic Navrátila.

Domácí mohli být nakonec rádi, že s posledním týmem tabulky neztratili body.

„Z naší strany je pozitivní jenom to vítězství. Jinak soupeř byl lepší a fotbalovější," uznal medlovský trenér Večeřa.

TJ Medlov – Sokol Klenovice 2:1 (1:0)

Branky: 40. Klabačka, 90. Vašíček – 88. Šlézar. Rozhodčí: Gallo – Vojáček, Dorušák.

Medlov: Zmund – Klos, Vašíček, Müller, Rozsypal (65. Demeter) – Kasal, Chudáček, Okrouhlý, Obíral – Klabačka (75. Vytřísal), Svačina (87. Pospíšil). Trenér: Miroslav Večeřa.

Klenovice: Polák – Smékal, Lakomý, Šlézar, Liška – Komárek (70. Pytela), Hatle, Rozehnal, Pekař – Všianský, Jáhl (68. Borovský). Trenér: Petr Navrátil.