Před odjezdem na herní soustředění trenér Zdeněk Psotka udělal další zúžení kádru. S týmem Sigmy do Rakouska neodjede obránce Josef Jindřišek.

Ve výpravě chybí brankář Michal Bárta a zadáci Tomáš Nuc s Jakubem Heidenreichem, kteří startují jako členové české reprezentace na EURU 19. „Tito tři hráči jsou v kádru, ale pochopitelně na herní soustředění jet nemůžou,“ řekl Adam Košař, sekretář SK Sigma Olomouc.

Na soustředění s týmem Sigmy vyrazí s největší pravděpodobností i stoper Martin Hudec, jehož případný odchod do zahraničí ještě stále není uzavřen.

S mužstvem už začne trénovat i útočník Jakub Petr, který se zotavuje po operaci kolena. „Kuba jede s námi, jeho rehabilitace pokračuje dobře, už začne běhat,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka.

Nominace na soustředění:

Brankáři: Drobisz, Lovásik. Obránci: Hudec, Škerle, Šuškavčevič, Komárek, Jurkič. Záložníci: Štěpán, Janotka, Onofrej, Kaščák, Rossi, Melinho, Nepožitek, Kazár, Pulkert, T. Hořava. Útočníci: Hubník, Schulmeister, Ordoš, Doležal, Pospíšil, Petr.