Ve středu 16. listopadu se v 18 hodin představí v Olomouci česká fotbalová reprezentace. V přátelském utkání, které bude posledním na domácí půdě, změří síly s hráči Faerských ostrovů.

Předprodej lístků odstartuje v síti ticketportal již v úterý 25. října ve 12 hodin a nejlevnější vstupenku bude možné pořídit za sto korun. Další cenové kategorie jsou 250 a 500 korun. Pro aktivní fanoušky bude vyhrazený sektor L na severní tribuně.

Česká reprezentace zve na utkání rovněž organizované dětské skupiny v rámci fotbalových oddílů. Díky této speciální akci mají děti do 15 let v minimálně desetičlenné skupince vstupné zdarma (+jeden dospělý doprovod na každých deset dětí). Registrace je možná na tomto odkazu.

Vozíčkáři mohou objednávat lístky na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz. Tyto vstupenky stojí 50 korun a v ceně je zahrnutý i doprovod.

Po zápase proti Faerským ostrovům odletí česká reprezentace ještě do Turecka, kde ji v sobotu 19. listopadu čeká rovněž přípravný zápas. K dalším utkáním se potom sejde až v březnu, kdy startuje kvalifikace o postup na EURO 2024. Ve skupině se Česko utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem. Na šampionát postoupí dva nejlepší týmy z každé skupiny.