Všechny ostatní diváky si mohl mladý hrot naklonit na svou stranu už všesté minutě, kdy ho do samostatného úniku poslal Hubník, ale nepříliš prudká střela skončila na pravé rukavici brankáře Sňozíka.

„Balon se mi dostal trochu pod nohu a pak jsem neviděl, že proti mně Sňozík vybíhá, takže se mi nepodařilo akci nějak pořádně dohrát,“ přiznal Jakub Petr. „Měl jsem tam ještě několik dalších šancí, ale vždycky mi chyběl tak krok. Je to škoda,“ podotkl útočník, kterému bude osmnáct let vdubnu.

Jeden znejvětších talentů Sigmy zařadil do prvního týmu už vloňské sezoně trenér Vlastimil Petržela, teprve vsobotu ale dostal příležitost vzákladní sestavě.

„Dozvěděl jsem se to těsně před zápasem, nevěděl jsem to dopředu, takže nervozita byla jen malinká. Možná chvilku před začátkem, ale jak jsem šel na hřiště tak to ze mě spadlo a hrál jsem jako vkaždém normálním zápase,“ komentoval svou premiéru samotnýhráč.

Vprvním poločase měla Sigma několik výborných šancí idíky nadějně fungující spolupráci obou útočníků– Hubníka iPetra. „Mě se sMíšou hraje dobře. Lepší to bylo vprvním poločase, pak už to bylo slabší, asi to bylo tím, že nám trochu docházely síly,“ přemýšlel Petr.

Proč po dobrém prvním poločase klesla hra Sigmy do kolen, na to nedokázal nalézt odpověď žádný zhráčů. „Nevím čím to bylo. Bohemka moc šancí neměla a dala úplně náhodný gól. My jsme bohužel ztratili dva body. Amoje premiéra? Určitě jsem zklamaný, že jsme nevyhráli,“ přiznal smutně JakubPetr.

Miloslav Jančík