Sedmdesát bodů a skóre 196:57. To je bilance mladíků z Uničova. Zaslouženě tak převzali pohár od předsedy Řídící komise pro Moravu Pavla Nezvala.

„Kluci si to za celou sezónu zasloužili jak přístupem v tréninku, tak v mistrovských utkáních. Týmovými výkony jsme dokázali ve většině zápasu soupeře přehrávat. V případě, že se nám nedařila kombinační hra, přišla naše největší síla a tou byla a je individualita našich hráčů,“ hodnotil trenér Vladimír Mišák.

Fotbalisté Uničova (červené dresy) postoupili přes Šumperk do 2. kola MOL Cupu. K výhře jim stačil jediný gól. Jaroslav Sanák
Uničovský Saňák studuje medicínu. Půjčka není třeba, říkal po prvním gólu v MSFL

Ten měl v kádru také nejlepšího střelce celé soutěže, kterým se stal Jan Filo s 63 brankami a obhájil tak prvenství z minulého ročníku, ve kterém vstřelil 79 gólů. „Je to obdivuhodné a chtěl bych mu popřát mnoho dalších nejen fotbalových úspěchů, hlavně zdraví a ať mu to takto střílí dál i v Sigmě Olomouc, kam nyní přestupuje,“ sdělil Mišák.

Nyní čeká mladé fotbalisty zasloužený odpočinek a za měsíc je čeká start nové sezony. „Chtěl bych klukům poděkovat za jejich píli v tréninkových jednotkách a předvedené výkony v soutěži,“ uzavřel Vladimír Mišák.