Utkání však pro uničovské fotbalisty nezačalo nejlépe. Hulín sehrál v osmé minutě dobře akci přes pravou stranu a na zadní tyči zůstal osamocený Šrom, který poslal domácí do vedení. Hosté ale odpověděli hned po třech minutách, když penaltu proměnil Krč. Minutu před poločasem sehrál Uničov dobře brejkovou akci, na jejímž konci byl Jeřábek.

„Kdybychom některé situace sehráli lépe, mohli jsme mít klid dříve,“ komentoval situaci na hřišti uničovský trenér Zbyněk Zbořil.
Ve druhém poločase se ještě dokázal dvakrát trefit Krč. Nejprve si naskočil na centr Jeřábka a v samém závěru dorazil střelu, kterou jen před sebe vyrazil Dostál, a zaznamenal tak hattrick.

„Sehráli jsme lepší zápas než minulý týden. Utkání by podle dění na hřišti slušel výsledek 4:8. My jsme byli šťastnější v tom, že jsme některé šance proměnili,“ konstatoval Zbořil.

Hulín nebýval oblíbeným soupeře Uničova. To se ale mění, protože v posledních čtyřech zápasech mu uničovští fotbalisté nasázeli devatenáct branek a připsali si devět bodů. V týmu z Olomoucka se navíc objevil na hřišti na závěrečné minuty také Jakub Můčka, který se vrátil po dlouhé pauze.

V dalším utkání přivítá Uničov v neděli v 10:15 Uherský Brod.

SK Spartak Hulín – SK Uničov 1:4 (1:2)

Branky: 8. Šrom – 10., 54. a 88. Krč, 44. Jeřábek. Rozhodčí: Machač – Nováček, Jahoda. Diváci: 112.
Hulín: Dostál – Minář (74. Michálek), Dvořáček, Šrom, Vyskočil, Hradil, Josl (48. Rožek), Malenovský, Zlámal, Vyskočil, Oulehla.  Trenér: Jindřich Lehkoživ.
Uničov: Uvízl – Markovič, Vejvoda, Hladík, Jeřábek (58. Vasiljev), Komenda (74. Dostál), BInar, Bača, Koutek, Krč, Purzitidis (81. Můčka). Trenér: Zbyněk Zbořil.