„Bohužel špatně bráníme. Děláme chyby a dostáváme góly. Hra není hrozná, ale když dáme kvalitnímu soupeři tolik prostoru, potrestá nás," posteskl si trenér Jiří Navrátil, který mužstvo převzal v letní přestávce a zatím slavil pouze penaltovou výhru v prvním kole poháru v Dolním Benešově.

V Hulíně to nevypadalo s jeho mužstvem nijak zle. Trefa Radoslava Juřátka dokonce získala Uničovu vedení. Jenže ještě do přestávky se projevily neduhy v defenzivní hře.

Dvořáček ranou z dálky vyrovnal a po centru Krhůta otočil vývoj Kadlec.

„Za stavu 1:0 jsme měli několik příležitostí. Soupeř vykopával balon z brankové čáry. Kdybychom dali na 2:0, asi by to vypadalo jinak," litoval Navrátil.

Místo toho po změně stran přišly další rány do vazu. Nejdřív se prosadil po dalším centru Krhůta zkušený Červenka a pak se nechal zbytečně vyloučit uničovský Aleš Krč.

„Nejprve zakopl míč a pak rozhodčímu ještě něco řekl. To je vyloučení, jak od malého děcka. Pak už jsme mohli s výsledkem těžko něco dělat. Spíš to byla otázka toho, abychom nedostali velký ranec," zlobil se Navrátil.

„V jedenácti by snad šlo ještě zápas zdramatizovat. V deseti jsme ale neměli šanci. Soupeř měl zkušené hráče a v podstatě nedal balon z nohy. Byl to těžký soupeř," řekl Navrátil.

Do konce zápasu už Uničov inkasoval pouze jednou. Druhou branku v utkání zaznamenal Dvořáček.

„V obraně hrajeme špatně. Soupeři dáváme moc prostoru. Musíme něco vymyslet. Asi hrát s ještě více obránci," dodal Navrátil.

SK Spartak Hulín – SK Uničov 4:1 (2:1)

Branky: 34. a 63. Dvořáček, 43. Kadlec, 51. Červenka – 28. Juřátek. Rozhodčí: Černý – Vostřejš, Polák. ŽK: Vejvoda, Krč (oba U.). ČK: 53. Krč.

Uničov: Uvízl – Heinz, Horák, Vejvoda, Koutek – Jeřábek, Juřátek, Žmolík (65. Konečný), Vasiljev – Nuc (65. Kasal) – Krč. Trenér: Jiří Navrátil.