„První poločas katastrofa, druhý poločas fantazie," zhodnotil nevídaný duel kouč hostů Jiří Balcárek.

Jeho svěřenci třikrát inkasovali po velkých hrubkách v defenzivě.

„Bylo to z naší strany vlažné, nezodpovědné. Hráli jsme na půl plynu a soupeř nás za vše potrestal," čertil se Balcárek.

Poté však přišla parádní půlhodina Uničova, během které druhý celek tabulky nasázel šest nádherných branek!

„Napadali jsme soupeře již při přebírání míče a všechny akce jsme fantasticky dohrávali do zakončení. Byla to famózní jízda" cenil si trenér.

Hattricky se blýskli Tomášové Vasiljev a Komenda. Zejména druhý jmenovaný tak konečně vystoupil ze stínu snajpra Aleše Krče, útočného parťáka.

„Komenda je platný pro mužstvo svým důrazem a výškou, pomáhá týmu i při standardních situacích. Ale rozhodně by mu hattrick mohl pomoct," věří Balcárek.

Ke spokojenosti však jeho tým musí v neděli porazit poslední Líšeň.

Hulín – Uničov 3:6 (3:0)

Branky: 1. Šrom, 42. Pospíšil, 44. vlastní Vejvoda – 47., 62. a 77. Komenda, 50., 57. a 75. T. Vasiljev. ŽK: Pospíšil – Nuc, Jeřábek. Diváků: 121.

Hulín: Chytil – Barcuch, Ondřejka, Laciga, Dvořáček, Šrom (85. Uličný), Číhal, Postava, Zlámal, Vyskočil, Pospíšil (82. Minář). Trenér: Jindřích Lehkoživ.

Uničov: Uvízl – Juřátek, Swiech, Vejvoda, Koutek – Jeřábek (78. Pourzitidis), Dostál, Nuc (82. Binar), T. Vasiljev – Komenda, Krč (80. R. Vasiljev). Trenér: Jiří Balcárek.