„Dnes to byl dobrý zápas. Mně se to líbilo. Byla to válka a cením si toho, že jsme to zvládli,“ prohlásil po utkání spokojený uničovský trenér.

Domácí celek se znovu, stejně jako ve víkendovém duelu, dostal do vedení, když se prosadil Aleš Krč. Těsně před poločasem ovšem Líšeň srovnala, trefil se Milan Machálek.

„Soupeř měl hned v úvo-du velkou příležitost. Zahrával přímý kop na hranici šestnáctky a otřelo se nám to o břevno. Potom byla samozřejmě chyba, že jsme dostali gól do šatny. Měli jsme tam také ještě pár situací, které se daly dohrát lépe,“ hodnotil první poločas domácí kouč Zbořil.

Tentokrát však Hanáky inkasovaný gól nesrazil jako v neděli a po změně stran dokázali vstřelit dvě branky. Prosadil se Ladislav Koutek a následně výhru zpečetil střídající Dušan Dostál.

„Hráli jsme to, co jsme chtěli, a ve druhém poločase jsme to vítězství chtěli víc a byli jsme odměněni. Obě branky jsme dali po brejkových situacích,“ zakončil hodnocení zápasu kouč Zbořil.

SK Uničov – SK Líšeň 3:1 (1:1)

Branky: 21. Krč, 76. Koutek, 83. Dostál – 44. M. Machálek. ŽK: Komenda – Hlavica. Rozhodčí: Tomanec – Ogrodník, Kolář. Diváci: 160
 Uničov: Uvízl – Purzitidis, Krayzel, Vejvoda, Koutek – Binar (64. Markovič) – Hladík, Komenda (84. Rajnoha), Vasiljev (64. Dostál), Bača – Krč. Trenér: Zbyněk Zbořil.

Autor: Michal Muzikant