V poli nehráli špatně, jenže ve 39. minutě musel pro zranění střídat kapitán Michal Poštulka, v závěru poločasu dostal velmi přísnou červenou kartu Krajčovič a Uničov musel dohrávat v deseti.

Podívejte se: Fotogalerie a VIDEO ze zápasu Sigma B - Uničov

„Uničov je silný soupeř a potvrdil to i v tomto utkání. Věděli jsme, že musíme hrát na minimum dotyků míče, a to se nám vůbec nedařilo. Nefungovala nám záložní řada. Vyloučení Krajčoviče pomohlo spíše hostům než nám. Ale bereme tři body, po Frýdku jsme zvládli dalšího těžkého soupeře,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc B Jiří Balcárek.

Juniorka minulý ročník MSFL vyhrála, teď je po špatném startu do ligy až na desátém místě.

„Věřím, že půjdeme v tabulce nahoru. Úvod soutěže se nám nepovedl, chtěli bychom hrát někde jinde,“ podotkl Balcárek.

„Zranil se nám Michal Poštulka, to mě mrzí hodně. Je to opora mužstva. Zápas jsme neodehráli špatný. Rozhodla jedna standardní situace, kterou jsme nezvládli, a výkon rozhodčího Hulckého. Protože vyloučit hráče za druhou žlutou kartu po zákroku, který ani nebyl faulem, to je pro mě nepochopitelné. Myslím, že to průběh zápasu ovlivnilo,“ řekl trenér Uničova Zdeněk Strouhal.

Jeho svěřenci se dokázali do šancí dostat v plném počtu i v oslabení o jednoho muže v poli. Ale proměnit nedokázali ani jednu.

„Už to není ani smůla. Máme obrovský problém dávat góly, je to dlouhodobější problém. Trápí nás to v každém zápase, s tím musíme něco udělat,“ řekl Strouhal.