Jak jste si užili zápas?
Perfektně, všichni hráči makali. Doma umíme zahrát dobrý fotbálek. Hodolany mají výbornou podporu fanoušků a já jim do budoucna přeji, aby to s takovou podporou dotáhly daleko. To je základ fotbalu, aby chodili diváci, pro ně se to hraje. Když vyjde počasí, vše je pěkně uspořádané, tak už ten fotbálek je jen ta smetánka, třešnička na dortu.

Chystali jste se za soupeře nějak speciálně?
Ani ne. V úterý se na tréninku trošku jezdilo, ale ve čtvrtek si kluci zašli na pivko. Tady v Přáslavicích jsou výborní fotbalisti, je to asi tou čistou vodou (úsměv). Jen si trošku věřit a když to půjde takhle dál, tak ti kluci mají v pohodě na I. B třídu.

Chcete tedy postoupit z okresního přeboru?
Já říkám pojďme hrát pěkný fotbal, pojďme bavit lidi – když si tu dvacku zaplatí, tak ať ji po devadesáti minutách nechtějí zpátky. Od toho se to odvíjí. Když sem všichni o víkendu přijdou, jak se říká na zahrádku, tak ať se je na co dívat.

Byl jste vyhlášen mužem zápasu. Jste hodně spokojený se svým výkonem?
Já bych pochválil celý mančaft. Všichni šlapali perfektně a nezalekli se té návštěvy, protože někteří tohle ještě nezažili. Podle mě si celý mančaft zaslouží být mužem zápasu.

Jak oslavíte výhru?
Klasika. Dáme jedno dvě pivka – slovy dvanáct. Nějaká ta tullamorečka poteče… Ne, samozřejmě to bude probíhat v rodinném kruhu a v tichosti, sbalíme se a hned pojedeme domů (smích).