Jeho protějšek Lukáš Bajer naopak podal ve středu pole bezchybný výkon a přispěl k suverénnímu vítězství Olomouce.

Marek Jarolím, který se sice narodil v Olomouci, ale svou kariéru odstartoval v pražské Spartě, toho fanouškům Sigmy mnoho nepředvedl.

Šestadvacetiletý záložník měl směrem dopředu od trenéra Komňackého naprostou volnost, ofenziva Jablonce však byla nulová a jablonecký tvůrce hry se na hřišti s míčem příliš často nepotkával.

Ani jeho největší přednost, standardní situace, neznamenala pro Sigmu vážné ohrožení. Během utkání zahrával pouze dva rohové kopy a pokaždé nepřesně.

V 51. minutě se Marek Jarolím divákům ještě připomněl nafilmovaným pádem ve vápně a v 80. minutě jeho nevydařené představení střídáním za Haurdiče ukončil kouč Komňacký.

To Lukáš Bajer na druhé straně odvedl výbornou práci. Přerovský rodák, který strávil na hřišti celých devadesát minut, měl na rozdíl od svého soka o něco více defenzivních povinností a ve středu hřiště vybojoval několik cenných míčů.

Bajer také minimálně kazil přihrávky a stejně jako všichni ofenzivní hráči Sigmy odehrál proti Jablonci skvělý zápas.

V souboji dvou středových hráčů tak poměrně jasně vítězí olomoucký hráč, který se může se svými spoluhráči radovat s drtivé výhry 4:1. Naopak Marek Jarolím, který si v minulém kole ještě odpykával trest z minulé sezony, si návrat do sestavy jistě představoval jinak.