K prvnímu utkání nastoupily celky Dolan a domácích Mladějovic. Domácí hráli v uplynulé sezóně III. třídu a jako pořadatelé si vybrali nejhratelnějšího soupeře, ale ve svých výpočtech se poněkud zklamali. Dolanští brankou Lišky vyhráli první poločas a po přestávce zvýšili Podivínským na 2:0.

Mladějovice hned z protiútoku snížili Lakomým a šest minut před koncem dokonce stejným hráčem srovnali, ale z postupu se radovali Dolanští. Minutu před koncem zařídil vítězný gól Zelený a Dolany postoupily do finále po vítězství 3:2.

Z druhého utkání mezi Střelicemi a Pasekou postoupila Paseka, když jedinou branku zaznamenal v prvním poločase Popelka.

V utkání o 3. místo hrály Mladějovice se Střelicemi 1:3. Po bezbrankové první půli otevřel skóre Seichter, druhou branku přidal Horník. Deset minut před koncem snížil domácí Hoško, konečnou podobu výsledku zařídil V. Málek tři minuty před koncem.

Také ve finále se promoklí diváci dočkali čtyř branek až po změně stran. Skóre otevřel dolanský Podivínský, na 0:2 zvyšoval Nekl. Střeličtí dokázali snížit Slavíkem, ale tečku za turnajem udělal svou druhou brankou v utkání Nekl.

Z nečekaného vítězství v celém turnaji se radovali borci rezervy Dolan vedení trenérem Karlem Čapkou. Na hladkém průběhu turnaje se podíleli rozhodčí Balún a Kaňok.

Pořadí turnaje: 1. FC Dolany B, 2. Sokol Střelice, 3. Sokol Paseka, 4. TJ Mladějovice.